Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kb 1 éve nagyon jóba lettem...

Kb 1 éve nagyon jóba lettem egy lánnyal. Mondhatni igazi barátság volt ami mostanában kicsit más. Van egy futa termeszete ami miatt ha ideges ordibál meg kicsit most fennthordja az orrát. Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
2 napja nem szólunk egymáshoz sem. De mivel egy közös irodában vagyunk másokkal így nem jó meg kiközösítve érzem magam. De utálok haragba lenni. Jó ötlet ha felhívom hogy beszéljünk? Ha visszautasít az nekem olyan megalázó lesz nem?

2017. dec. 20. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit csináltok egy irodában? :O
2017. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán hívd fel, hátha erre van szüksége.

Miért lenne neked megalázó?

Valaki nem akar beszélni veled, mert nincs olyan hangulatban, nem érzi úgy. Ettől te miért lennél szar, vagy rossz, vagy bármi?


Ha én nem akarom kinyalni a seggét valakinek, nem azért van mert utálom a másikat, hanem mert ki akarom hagyni a seggnyalást. Érted? Senki nincs megalázva.

2017. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!