Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon nem akar velem barátkozn...

Vajon nem akar velem barátkozni, de akkor mégis ha beszélünk miért tudunk olyan jól el dumálgatni?

Figyelt kérdés

Egy állatvédő lánnyal felvettem a kapcsolatot egy talált cica miatt,kijöttek chipet nézni na mindegy nem is ez a lényeg. Hanem innentől kezdve mondhatni beszélgettünk.

Volt 3x is mikor ő hívott vmi miatt,de mégis mind a 3 alkalommal 1 órát beszéltünk.Ha ráírtam vmi miatt pl tápadomány akkor is elég sokat beszéltünk.


Viszont van hogy ezek a beszélgetések csak úgy abba maradnak. Egyszer csak nem elérhető,de később sem írja hogy bocs hogy eltűntem meg ha kérdezek már nem ír vissza.. ez 2x volt.


Szeretnék vele össze barátkozni,mert jó fejnek tűnik,szereti az állatokat így még több a közös téma. Legjobb barátnőmre emlékeztet jellemben. ÉN meg mindig az ilyen jellemű emberekkel jövök ki jól.

Érdekes,mert kb úgy beszélünk mint ha rég ismernénk egymást, ugyan ez volt a legjobb barátnőmnél is. Csak nála ennyi idő alatt már barátnők voltunk,együtt programoztunk,járkáltunk ide oda.


Nem akarok olyan sűrűn ráírni,nehogy félre értse :D :D


Csak ha nem akarna velem beszélni nem beszélne,nem mesélne ő sem és nem kérdezne. Hanem tényleg röviden lezárná a témát amivel ő keresett meg vagy én kerestem meg,de nem.


Tudom 100% ti sem tudjátok megmondani,hogy ő mit akar.

De jól esett kiírni :D

Meg hátha volt vki hasonló helyzetben.


Gondoltam,hogy nem keresem őt.

De még egy dolog miatt rá kell majd írnom,tápot elkell vinnem hozzá. Viszont utána fix,hogy nem keresem.Ha nem keres akkor én nem töröm magam. Barátságot nem lehet erőltetni.


2017. dec. 21. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem azt, aki megnézi, de nem ír vissza. Annyira bunkó dolog. Lehet félre érted a közeledését
2017. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Általában ha este beszélek vele,akkor egyszer csak nem elérhető aztán én már megyek aludni. De másnap sem írja,hogy bocsi meg semmi reakció.


Érdekes.


Én bárkivel beszélek még ha csak vmi távoli ismerős még attól bocsánatot kérek ha eltűnök,mert szokott olyan lenni,hogy este bealszok. Nem írok már,vagy szarakszik a netem.


Egyszer volt fent náluk egy mentett kutyust raktam rendbe neki. Aztán akkor is kész a kutyus és még leülünk az étkezőbe beszélgetni,tehát tök lazán berakta a kutyust a hordózóba. Megkínálom egy pohár üdítővel,leül és beszélgetünk. Ha nem hív anyum,hogy szaladjak le neki segíteni,szerintem még 1-2 órát biztos maradt volna. De így mondta,hogy oo akkor megy már haza,de elég nehezen.

Tehát látszott,hogy nem nagyon akart menni. Így is fél óra volt a kutyus rendbe tétele. 1 órát nálunk volt így is.


Szóval nem értem.

2017. dec. 21. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
teljesen jófej vagy. Ha csaj lennék, mindig visszaírnék :D
2017. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolod csak te vagy "tápos" nála?

Talán zárd rövidre a végtelen történetet s hívd el egy baráti programra...., ennél normálisabban nem lehet választ kapni, mert ez a nem ír, akkor én se fatság...besz@rás.

2017. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy csak a tápos vagyok,mert más miatt is írtam már rá,nem csak a táp adomány miatt. Volt mikor simán megkérdeztem hogy van,mert mikor a kiskutyát fürdettem,beteg volt. Pár napra rá írtam,hogy jobban van e stb.. Akkor is tök sokat beszéltünk.


Igen tudom,hogy fszság ez az én nem írok dolog. De vhogy úgy vagyok ha szeretne velem beszélni ő is írhatna. Ha kölcsönösen keressük egymást akkor legalább tudom,hogy számítok vmit nála.

Nem is igazán tudom mire hívjam el,mert mondom annyira azért nem ismerjük egymást. Szerintem furán venné ki magát.

2017. dec. 23. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5


A nevetséges az, ha ő is így vélekedik rólad:DDD


Sétálni ebekkel valamerre s ismerkedni-beszélgetni...olyan elképzelhetetlen gondolom, de te dolgod....

2017. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet :D :D


Sétáltatás jó ötlet mondjuk,most hogy mondod :D majd felvetem,csak csengjen le a Kari.

2017. dec. 24. 11:06
 8/8 anonim válasza:
Én is a sétálos ötlet mellett szavazok! Hasonló helyzetben vagyok én is egyébként, érdekel majd, mi lett a vége, mindeképp írd meg! :D
2017. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!