Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miután találkozom az egyik...

Miután találkozom az egyik barátommal nagyon rosszul leszel. Mi okozhatja? Részletesen kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval adott valaki, akinek nem éppen erős az emésztőrendszere.

Jelen esetben ez én vagyok.

35 éves vagyok , sokszor volt gondom az emésztésemmel.

Általában a hasmenés, hasfájás ami jellemző szokott lenni.

24 éves koromig életemben kb 2 x hánytam.

Akkor is súlyos ételmérgezéstől. Gomba és máj. Egyáltalán nem jellemző rám.


Na itt jön a csavar. Tavalyelőtt moziban voltam a westendben az egyik fiúbarátommal.

Ettünk előtte.

Megnéztük a filmet.

Éjszaka én felkeltem, azt hittem felfordulok.

Órákon át hánytam.

Konstatáltam hogy ételmérgezés, a vacsorától.


Nem is foglalkoztam utána a dologgal. Aztán tavaly nyáron ugyanezzel a fiúval elmentünk egy koncertre, előtte iszogatni.


Nem ittam sokat egyáltalán, egy dupla vodkát áfonyalével.

Még csak be sem rugtam.


Viszont éreztem 2 óra múlva hogy nagyon elment az energiám és éhes vagyok. Majd rosszul lettem, savam ett, émelyegtem.


Csak ásványvizet ittam. Nem akartam a szabadtéri helyen enni, megvártam amíg hazaérek.

Ahogy beléptem a kapun a függőfolyosón kifelé végig hánytam.


Nem a piától, mert a pia és a dolog között 6 óra eltelt.

Egy pohár vodka meg már azóta rég kiürült.


Erre most 2 hete ugyanezzel a sráccal voltam moziban. Popcornt ettünk, gépi colát ittunk.


Hazajöttem, éjszaka arra keltem hogy iszonyatosan szomjas vagyok és nagyon melegem van, kiszáradtam, felkeltem, annyira szédültem hogy nem bírtam járni csak faltól falig.


Megijedtem hogy szén monoxid mérgezés lehet, kitártam az ablakot.

Kidőltem az ablakba lélegezni.

Utána wc hajnalig, hasmenés, hányás, hőemelkedés. Totál kiszáradás, legyengülés.


És nem is hoztam volna összefüggésbe a barátommal, csak azért csak furcsa hogy 2007 óta 3x hánytam és minden alkalommal vele voltam egész este.


Szerintetek ez mitől lehet?


Nem energiavámpír amúgy, legalábbis ezeket az eseteket leszámítva nem éreztem magam a vele való találkozás után soha enerváltnak.


Nyílván nem minden alkalommal történt ez. Sokkal többször találkoztunk az elmúlt 3 évben és csak 4 x lettem szarul utána.


Egyszer eleve szar napom volt amikor taliztam aztán 2-3 órát elvoltam és utána lelkileg lettem szarul, sírógörcsöt kaptam miután hazamentem.


Mérgez?

vagy annyira más a rezgése ,mint nekem hogy sok energiát veszítek amikor vele vagyok?


Ezt a hányás dolgot akkor se tudom hova tenni.

Mert tényleg nem jellemző rám, és akkor az utolsó 10 évben háromból háromszor vele vagyok egész este amikor ez történik?



2017. dec. 22. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még egyszer sem lettem rosszul attól, ha te találkoztál az egyik barátoddal. Legalább egy kérdést tanuljatok már meg normálisan kiírni, ha komoly választ szeretnétek.
2017. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de biztosan lehet valami háttere.Lehet mégis energiavámpir van több fajtájuk is.Van valami a lelkében ami ellen tiltakozok a te leleked azért válthat ki belőled ilyen reakciókat.Nekem is van olyan ismerősöm akire ha rágondolok elfog egy zaklatott lelkiállapot.Legjobb távol lenni tőlük.
2017. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!