Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, már...

Nincsenek barátaim, már megint csak otthon tudom tölteni a szilvesztert, ki van még így?

Figyelt kérdés
Osztálytársakkal jóban vagyok, de nem akarom magam elhívatni velük. Ha kellenék nekik, hívnának.
2017. dec. 26. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

igazad van. inkább ülj otthon, és várd, hogy majd más a segged alá rakja a társaságot. még véletlenül se próbáld meg úgy megközelíteni a dolgot.


ilyen emberek nekem se kellenének, pláne ha van másik 4-5 ember, akivel el tudunk menni, és nincs szükségünk 6.ra.

2017. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Én, de már nem fogom fel rossz dologként.

Olvasok, történetet írok, filmezek és közben megiszom egy üveg pezsgőt, ami épp adódik. A szilveszter épp olyan unalmas nap, mint az életem többi része. Nem agyalom túl és így már nem fáj.

2017. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Szintén.De nem is igénylem a mostani áll,érdek,jópofáskodásról,seggnyalásról szóló barátságokat,kapcsolatokat.

28f

2017. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára 2013-ban voltam baráti körrel szilveszterezni, azóta itthon vagyok mindig. Nincs már társaságom akivel elmehetnék, és már oly régóta fennáll ez az állapot, hogy én már megszoktam, és nem vagyok benne biztos, hogy akarok egyáltalán rajta változtatni (szerintem már nem is igazán tudnék). 24f
2017. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül leszek, de azért mert nem szeretek bulizni menni :D Önszántamból leszek itthon.
2017. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. De már én se fogom fel rossz dologként olvasok,történeteket írok pont mint a kettes :D filmezek stb...Szilveszterkor meg iszok egyedül :D 18/L
2017. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 év után most tudtam összerántani a társaságot egy közös szilveszterezesre.... ha en nem vqgyok aktiv, akkor megint egyedül lettem volna.... tehat azért tenni is kell...
2017. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2017. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi mehetnénk házibuliba, távolabbi rokon hívott, de egyszerűbb emberek közé, őszinte leszek nincsen kedvem majkát meg mulatós zenét hallgatni, nincsen az az italmennyiség, ami ezt a két szart hallgathatóvá tenné.


Maradj otthon és számítózz.

2017. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkoromban frusztrált utoljára ez a témakör. Azóta már rég beláttam, hogy nem nekem való a kötelező bulizás, semmi értelme. Ha lennének barátaim, akkor is kihagynám ezt az őrületet. Egyébként is, mi a jó francot kell ünnepelni azon, hogy megint eltelt egy év? Minden nap egy új év kezdete, csak nézőpont kérdése.
2017. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!