Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül elmenni bulizni gáz...

Egyedül elmenni bulizni gáz lenne?

Figyelt kérdés

Egy rakat olyan buli van, ahova simán elmehetnék (tehát anyagilag, utazásilag, időileg, hangulatilag, életkorilag megfelelek), de egyszerűen senki nem akar eljönni velem az ismerőseim közül. Ennek nem az okát, keresem, mert nem vagyok valami nagybeszélgetős, így nincs sok barátom, olyan aki még esetleg el is jönne összesen 2. Ők viszont általában vagy nem szeretik azt a zenét, vagy nem érnek rá, nem engedik el őket stb...


Végiggondoltam és igazából egyedül menni sem lehet olyan rossz. Mivel mint említettem nem sokat beszélek, ezért én ide elsősorban a zene/hangulat miatt mennék.


Már meg is vettem a jegyemet egy buliba, még hívogatok el embereket, de ha nem jönnek, szerintem elmegyek egyedül. (Vidékiek vagyunk, ezek meg fővárosi bulik).


Szerintetek ez ciki?

17/F


2017. dec. 26. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed egyedül is jól fogod magad érezni akkor semmi baj ezzel.
2017. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi sem ciki. Ha jól érzed magad egyedül is, akkor hajrá.

Moziba, étterembe, nyaralásra is sokan járnak egyedül.

A saját társaságunkat is meg kell tanulni élvezni.:)

Meg akár ismerkedhetsz is a bulin, sokan a pia után tök lazán elbarátkoznak idegenekkel is.

2017. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Roflkopter ***** válasza:
Nem ciki jobban is lehet ismerkedni mert haverok nem röhögnek ki stb :D
2017. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs abba semmi. Én egyedül élem az életem, se barát se haverok, se semmi :D

18 évesen ez így elég antiszocnak hangzik, de bulinapokon (vagy máskor is) csak elmegyek és sétálok egymagam a városba, felderítek sok izgalmas helyet, elugrok vásárolgatni olyan dolgokat amikre véletlenül sincsen szükségem stb.

Ha végig gondolom, nem is lenne kedvem így sétálgatni haverokkal. Egyedül mindig is jobban éreztem magam. Most tervezek elmenni mozizni is, szintén társaság nélkül. Lenne kit elhívni ha nagyon akarnék, de én elvagyok.

Persze van család meg minden, de ők otthoni társaság...

Szóval nem hiszem hogy olyan nagy gond ha valaki egyedül csinál programokat.

Most pedig leugrok az edzőterembe, mert tudom hogy ilyenkor rajtam kívül senki sem lesz ;)

18/F

2017. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 32 évesen is elmentem egyedül a válásom után.

Mondjuk kicsit unalmas, pedig imádok táncolni is...40F

2017. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Főleg akkor, ha nem vagy "beszélgetős", a zene meg a hangulat mész. Te tudod, hogy mire van igényed, mitől érzed jól magad.
2017. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!