Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » En egy nagyon rendes fiu...

En egy nagyon rendes fiu vagyok es egy lanyt szeretnem megismerni mar regota nem volt mar kapcsolatom es mar beleuntam nem vagyok az a fajta fiu mint a tobbi en mas vagyok nagyon szeretnek mar egy lanyt megismerni!?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok magas barna a szemem fekete hajam van sportos alkat vagyok es enyi ami most igy jott kulsorol!?
2017. dec. 26. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj el ismerkedni.
2017. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Előbb ismerkedj meg a nyelvtan könyvvel, mert a csajok rögtön menekülni fognak a helyesírásodtól.
2017. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

# 2


Hagyd már ezzel a marhasággal, helyesírás...a lányok még írni sem tudnak, azé nem válaszolnak:DDD


Te meg kérdező vonszold ki a popódat a gép elől s húzzál ki az életbe ismerkedni személyesen!

Ne szobabunkóként próbálkozzál már...

2017. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orulok, hogy ratalaltal a dugi Zold21-re, fiam. Csak anyadnak el ne mondd! Az Algopiryn az eloszobaba az also fiokba. Holnap masnap lesz!!
2017. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"...nem vagyok az a fajta fiu mint a tobbi..." Ez csodálatos, de, hogyan értendő?
2017. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok az aki jatszik egy lanynak az erzesivel en igazi romeo vagyok komam
2018. jan. 1. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:

XD

Nem azért, de ezt kétlem. De talán tévedek.

Miért is vagy te Rómeó?

2018. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!