Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már nem bírom tovább. Mit...

Már nem bírom tovább. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet hogy az eggyik legjobb barátomnak nincsenek barátai és mindig eggyütt lógtunk minden nap! De ez megváltozott mert azért felnövünk mi is persze ez nem azt jelenti hogy soha nem találkozhatunk hanem azt hogy kevesebbet. Tehát rátérek a lényegre! Bárhova megyek de BÁRHOVA valahogy mindig elintézi hogy velem tudjon jönni. Eleinte nem is volt olyan idegesítő de ma már borzalom... Ha szólok neki 5perc múlva már el is felejtette (mármint azt hogy szoltam neki)El is mondom a mai példát:


A családommal el szerettünk volna menni KÖZÖSEN egy étterembe. Addig jól is ment amíg be nem állított szó nélkül az asztalunkhoz hogy "Sziasztok én is ittvagyok! Leülhetek?"


Én meg: "Persze" Erre mit lehetett volna másképp mondani? Nem akartam leégetni!


A barátnőmmel a moziban is ugyan ez volt! Direkt mellénk foglalta a jegyét!


Már nem szoktam elmondani neki hogy hova megyek de ő mindig kideríti valahogy!



Szerintetek mit kéne tennem?



2017. dec. 27. 19:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagy pofátlanság! Próbálom vele éreztetni de lehet nincs szégyenérzete...
2017. dec. 27. 19:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért nem mondod ezt el így neki?
2017. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 16
2017. dec. 27. 19:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Megbántanám ha ezt így elmondanám neki!
2017. dec. 27. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz elmondani neki,persze rendesen normálisan,nem megbántóan.

Egy 16 éves srácnak meg kell ezt értenie,ha meg megsértődik,akkor majd idővel megbékél.

Más megoldás nincs,gondolom nem akarsz bemosni neki kettőt és elküldeni a halálfának a szárára.

2017. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez beteg, meg kell töle szabadulnod, legyél nagyon bunko vele es flegma meg utálatos, hatha lekopik.
2017. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább beszélj vele, ne bunkózz azt remélve, hogy észreveszi magát. Ha nem oldódik meg ezután sem, akkor "szakítanod" kell vele.


Ilyen helyzetben nehéz elkerülni a sértődést, de sajnos ez ezzel jár. Ha civilizáltan intézed, legalább adsz esélyt magatoknak arra, hogy normális viszonyotok legyen később.

2017. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Senkivel nem kell együtt lenni pusztán sajnálatból. Ha neked terhes, tudni kell nemet mondani neki, pl a leülhetekre Ne haragudj, ez most egy családi ebéd. Ha megsértődik, megsértődik. Nem uralhat, nem irányíthat téged.
2017. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Talán ne írd ki a pofabukra, hogy moziban asszonnyal meg ilyenek...


Talán segíts neki új cimborákat találni, mint lerugdosod a magányba, ha valóban barátok vagytok...

2017. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves pofabuki!

Nem írom ki a facebookra mert nincs is... Gyűlölöm...

Máshogy deríti ki...

2017. dec. 29. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!