Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék a barátnőmért?...

Mit tehetnék a barátnőmért? Aggódok érte.

Figyelt kérdés

A barátnőm tavaly előtt érettségizett most 20 éves mielőtt valamilyen OKJ-ba kezdett volna sajnos a tőle jóval idősebb barátja teherbe ejtette és 2017 augusztusába meg is született a gyermeke. Örülök a picinek félreértés ne essék csak nem értem így hogy akar élni? A barátja dolgozik rájuk, budapesti albérletbe élnek és karácsony előtt közölték velük hogy el kell hagyniuk az albérletet így lázasan keresgélnek olyan hely után ami mindhármuknak megfelelő. A barátnőm szüleihez nem tudnak költözni mivel kétszobás lakás van és a barátnőm szülei élnek ott a 4 kistestvérével. A srác szüleiről semmit nem tudok.

Féltem a barátnőmet mindig mikor ránézek nekem úgy tűnik még nem való neki az anyaság valahogy a gyermeki énjét látom akivel felnőttem. Azt se akarom hogy olyan legyen mint az anyja aki 18 év alatt 6 gyereket szült most 40 valahány éves van unokája viszont a legkisebb lánya alig 2 éves. Nekem így ez kicsit sok.

Hogy tudnék segíteni a barátnőmnek? Azt tegyük hozzá hogy még nem dolgozott sosem.



2018. jan. 2. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy durván fog hangzani, de semmi közöd hozzá. Nem szólhatsz bele az életébe, mivel az övé, az ő döntései. Te csak légy ott neki, ha szüksége van rád, de egyébként ne üsd bele az orrod.
2018. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rábeszélhetnéd, hogy keressen valami jó képzést, amíg gyesen van, és besegíthetsz pl. a gyerekfelügyeletben, amikor suliba megy. Ezzel segítesz neki a legtöbbet hosszútávon.
2018. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem még ebből nem tiszta,miért aggodsz. Egy év alatti picivel van otthon, a szerelme dolgozik.és albérletben élnek mint több ezren..


Ahhoz végképp semmi közöd,hogy az anyja,hogy él.


Keress pasit magadnak,akkor lesz életed ;)

2018. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem ütöm bele az orromat csak aggódok érte nem szeretném hogy elrontsa az életét :/
2018. jan. 2. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Tudasd vele, hogy bármikor számíthat rád, de sajnos tényleg nem tehetsz semmit. Mindenki a saját döntéseiért felelős, ha ő úgy döntött, hogy így éli az életét, el kell fogadnod.
2018. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Imádkozz a lelki üdvéért és testi kielégüléséért!
2018. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem szeretnéd, hogy elrontsa az életét? Már megtette. Még 1-2-3 év, és ott fog állni pasi nélkül, munka nélkül, 1-2-3 gyerekkel a nyakán. Tipikus önsorsrontó. Az ilyen ember menthetetlen.
2018. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Tehát egy megélhetési szaporodó. Ne félj, majd mi, dolgozó emberek eltartjuk őt meg a kölykeit.
2018. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb amiket tehetsz az az, hogy pozitív energiákat sugárzol feléje az anyaság szentségéről és jó barátnője vagy.
2018. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb amit tehetsz, hogy te is segítesz az albérlet keresgélésben.
2018. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!