Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm összejött...

Legjobb barátnőm összejött azzal, aki tetszik. Ezek után barátkozzak vele, vagy keressek új társaságot? Maradhat ez egy legjobb barátság?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

"Ezek után barátkozzak vele, vagy keressek új társaságot?" > Te érzed. Ha nem jó többé a társaságában lenni, az úgyis feltűnik.

"Maradhat ez egy legjobb barátság?" > Ez meg csak azon múlik, hogy találsz-e olyat a jövőben, akit jobb barátnak tartasz, nem?

2018. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, még nem tudom mi lesz. Elvekben érdekel a véleményetek, hogy mit gondoltok, lehet-e ilyet csinálni egy baráttal?
2018. jan. 2. 17:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom tudta, hogy tetszik neked és ha ennek ellenére jött össze vele én biztos nem foglalkoznék vele többet.
2018. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem ért ez a barátság ha ezért meg akarod szüntetni
2018. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy igazi barát, barátnő nem indul rá a másik kiszemeltjere a baratnod nem is volt igazán az akinek hitted
2018. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy tudott- e arról, hogy tetszik neked ,ahogy az sem, hogy "ráhajtott"- e a srácra.
2018. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen tudta, már egy éve tetszik az a srác és a barátnőm mondta hogy nem jönne vele soha össze:((
2018. jan. 2. 22:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez így gáz. Én nem nagyon keresném a társaságát.
2018. jan. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gáz a barátnő. Alapvető bajtársi elveket nem tart be ami a baratoknal alap... hulye kis liba.
2018. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én nem értek egyet veletek... Mert a kérdeznek valamilyen szinten meg kell érteni. Figyelj mivel valamennyire érezted hogy a sracnak te nem jössz be ha már egy evet vártál rá. Tehat felesleges a legjobb barátnődre haragudnod ezért... Oké hogy neked nem esik jól l de azert ne vess véget egy baratsagnak mert a masik meg találta élete szerelmét... Ez kicsit gyerekes. Gondold at a dolgokat.
2018. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!