Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék,hogy legyenek barátaim?

16 éves vagyok és nagyon magányos.

Őszintén nincsenek barátaim csak haverjaim akikkel nem lehet annyira jól ellenni,mint egy igazi barátokkal.Haverkodni meg nem az az igazi barátság..Nem tudom mi baj lehet,talán velem van a baj?Nem vagyok haragtartó.Inkább az a szelídebb típusú vagyok.Bárcsak lenne egy,csak egyetlen egy igaz barátom akivel mindennap tudnék találkozni. Beszélgetnénk az élet dolgairól és együtt találnánk ki programokat.Ez hiányzik nekem az életben.Annyira más az Animékben vagy a Mesékben a baráti kapcsolat.Ott minden nagyon jó szokott lenni.Szoros baráti kapcsolat szokott lenni. :(


2018. jan. 4. 18:57
 1/4 Fanneszka válasza:
Szia! Próbálj meg nyitottabb lenni az emberek felé.Próbálj olyan dolgokat csinálni ami neked is tetszik és a többieknek is hátha több barátod lesz.Vagy más osztályal is barátkozz.😉
2018. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, velem is ez volt, ha szeretnéd beszélhetünk privátban. Tudom, nehéz elfogadni, de néha nincsenek olyan emberek akik PONT egy olyan emberrel barátkoznának mint veled.
2018. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

26 éves fejjel azt mondom,hogy még a Te korodban kell/lehet normális barátságokat kötni,felnőttként szinte lehetetlen.

Munkahelyen már csak egymás szurkálása,kibeszélése marad,nőknél legalábbis. Nelem is csak 1 ált.suli óta meglévő barátnőm van,volt még 2-3 hosszabb rövidebb távon de kiderültek csiáúnya dolgaik.

Társaság,hobbik,sport,bulik. Ezek jók lennének ismerkedni!:)

26/L

2018. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! <3 Jöhetnek még válaszok,tanácsok nagyon megköszönném! :)
2018. jan. 6. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!