Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jó tanácsotok? A barátaim...

Van jó tanácsotok? A barátaim nem foglalkoznak velem! (13L)

Figyelt kérdés

Sajnálom, ha már sok ilyen kérdés van, de kéne tanács.

Már 2 éve pár lánnyal vagyok szünetekben, és nagyon szeretem őket. Nagyon kedvesek és barátságosak, de néha különállónak érzem magam. Van, hogy foglalkoznak velem és nagyon aranyosak de sokszor nem is "vagyok ott"

Ma például az egyik lány, (aki mellesleg mindig a legjobb barátnőjének hív) várt ránk óra után és amint a másik barátnőm ott volt elmentek és engem nem vártak meg. Utána meg nem is lepődnek meg hogy ott vagyok náluk szünetben meg hogy egyeldül jöttem ide. És olyan rossz hogy úgy tesznek mintha minden normális lenne de arra nem gondolnak, hogy én hogy érzem magam. Annyira egyedül vagyok és olyan mintha nem is léteznék. Próbáltam másokkal barátkozni, de nem sikerült, minden csak rosszabb lett mert hirtelen "megjelentem" és mérgesek lettek rám. Tényleg ők az igazi barátaim?

Tényleg sajnálom, nem akarok egy hülye kis 13 évesnek tűnni de napról napra egyre szomorúbb leszek és nem tudom mit kéne tennem.



2018. jan. 4. 19:41
 1/2 anonim válasza:
Tudom mit érzel... De ne pazarold az idődet olyanokra akik leszarnak. Nem muszály csak lányokkal barátkozni. Biztos van pár normális fiú az évfolyamba vagy osztályba akivel haverkodhatsz :)
2018. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beszéld meg velük! Ha tényleg csak néha foglalkoznak veled, akkor lehet, hogy csak kétszínű alakok és nem érdemes velük barátkozni.
2018. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!