Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj, hogy ezek...

Velem van a baj, hogy ezek taszítanak?

Figyelt kérdés

Undorodom a legtöbb "barátnőmtől"...

Ezekről a "barátnőkről azt kell tudni,hogy hétvégente lerészegednek a buliba,16-17 évesen már egyik sem szűz,azt mesélik,hogy milyen egyéjszakás kalandjuk volt,szó szerint büszkék rá,már a 6. 1 hetes kapcsolatban vannak,ha az az 1 hét nem jön össze,akkor jön az egyéjszakás stb.

Az a fő igényük,hogy beb@sszanak,meg vonaglanak olyan zenékre,amit a légkalapácshoz lehetne hasonlítani stb.

És a fiúk sem különbbek...sőt,rosszabbak...már ott tartok,hogy alig tudok elbeszélgetni valakivel,mert a téma mindig a füvezés meg a d*gás...néha már kezdem rosszul érezni magam,hogy akkor én vagyok a rossz,hogy ezeket nem követem,de aztán nagyon gyorsan rájövök,hogy még az a szerencse...

Igazándiból ezek a "barátnők" sulistársak,a környezetemben a normálisabb tényleges barátnők is kezdenek lezűlleni,úgyhogy már ott tartok,hogy csak amolyan beszélgetőpartnereim vannak,de igaz barátokra nem számíthatok...

Meg azt is észrevettem magamon,hogy az idősebb férfiak tetszenek(25-30)...gondolom ez sel normális,de az én korosztályom taszít :(

Természetesen akinek nem inge,nem veszi magára,vannak kivételek!



2018. jan. 5. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Jó reggelt :) elbutított társadalom, a jövő záloga 23f
2018. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Én is sok mindenkivel már pont ilyenek miatt nem tartom a kapcsolatot. Nekem ez gáz, ha valaki iszonyatosan berúg. Én is iszom néha, de nem leszek részeg, és nem is túl gyakran iszom. Szóval nem vagyok antialkoholista.

Utálom, ahogy öltöznek, mindenük kilátszik. Csúnyán beszélnek. Gázos dolgokat csinálnak. Kiabálás, verekedés, drogok.

Szóval már sokszor égtem velük. Ezért inkább nem mutatkozom többet a társaságukban.

Inkább vagyok egyedül.

2018. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Meg kell találni azt a keveset, aki "normálisabb".
2018. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Húha, az első kommentelő pont huszonéves akikre buksz, biztos értelmes! Írj rá!


Egyértelmű hogy nem veled van baj....

Ha beszélnél veled egykorú normális emberekkel, nem csak idősekre buknál. Én 17 évesen találtam meg a normális barátom, aki olyan mint én, ő megerősítette bennem, hogy tényleg normális vagyok, és az emberek a nyomorékok.


Az osztálytársaid csak lúzerek, akik szeretnének "menők" közé tartozni, és nekik az a menő aki minél jobban eladja a testét. Mint a költőknél, az a menő aki legjobban költ, ezért próbálkoznak vele.


De ha az osztálytársaid normális emberek közé kerülnének, pofánröhögnék őket hogy mennyire szánalmasak. Ne hagyd hogy eltorzítsanak. Hajrá.

2018. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ez az új normális.
2018. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, nyugi!


De azoknak a kommentelőknek "megnyugtatásul" írom (bár csak ne), hogy amikor én voltam ez a korosztály 1995-ben, szinte dettó ez ment pepitába. Csak akkor RAVE-nek hívták a zenét, de a körítés amit a kezdő hozzászólásban lefestett a kis hölgy az kb. ez volt. Ugyanúgy taszított engem is az egész. Ez nem mai betegség sajna, csak ugye a mai világban az információáramlás nagyon durván felgyorsult mondjuk az én tini korszakomhoz képest! :) :(


Azon meg nem csodálkozom, hogy az egy dekáddal idősebb generáció tetszik neked, mert talán nagy általánosságban bennük már megtestesülnek azok az értékek (értek már annyit) amikre egy fiatal lány vágyik. :)


Továbbra sem hagyjad magad lezülleni és próbálj olyanoknak a társaságát keresni, akik hasonlóan vélekednek erről! :)

2018. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
F39, lemaradt. :)
2018. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
De füvezni király !
2018. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Még mielőtt rátérnék a fő problémádra:

"Meg azt is észrevettem magamon,hogy az idősebb férfiak tetszenek(25-30)"

Na ezzel legyél nagyon óvatos; ha egy ilyen korú férfi hajlandó leállni egy tinivel, az a férfi lecsúszottabb (agyilag/emberileg) mint a kortársaid.


Amúgy nyugi, ez egy átmeneti állapot. Mindenki próbálja megtalálni a helyét, és teszteli a határait, de attól még nem rossz emberek. Nekem is vannak olyan barátaim, akikkel tini korunkban nem nagyon jöttünk ki; pl az egyik jelenlegi legjobb barátnőm 15-16 éves korában sosem volt otthon szinte, hanem a városban lógott idősebb fiúk és lányok társaságában, és ha be nem is rúgtak, de sört minden nap ittak, nekem meg egy időben meggyőződésem volt, hogy cigizni menő és "intellektuális" hobbi (LOL) szóval én meg ezért taszítottam embereket. De idővel szinte mindenkinek megjött a magához való esze... (persze megjegyzem, hogy ha valaki szeret bulikba járni a barátaival anélkül, hogy szétcsapatná magát alkohollal, az még nem egy utolsó rosszéletű söpredék)


Ha nagyon akarsz hozzád hasonlóakkal beszélni, akkor itt az internet; bármi is legyen a hobbid, van 1000 féle netes közösség, amihez csatlakozhatsz, meg az sem baj, ha kisebb, 1-2 emberből álló baráti társaságod van, a többiek meg csak beszélgetőpartnerek.

2018. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
igen, Veled, mert másokkal foglalkozol, inkább saját erényeidről, jó tulajdonságairól írj, mint mások szokásairól
2018. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!