Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ma elmentem egy futballhuligán...

Dundus1000 kérdése:

Ma elmentem egy futballhuligánokból álló társasággal szórakozni, és szeretnék hogy közéjük tartozzak, de én nem szeretnék. Hogyan mondjam el nekik? 17/f

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Miket művelnek ezek a huligánok?
2018. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyi hogy testvéri alapon működnek, meg verekednek más futballhuligánokkal
2018. jan. 6. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb így

Attól hogy elmentünk szórakozni kicsit, nem igazán jön be ez az egész, nem tudsz azonosulni vele, más az értékrended.


Annak idején a cigányok is mindenáron velem akartak lógni mert közvetlen voltam nagy szöveggel, mégis akkor mondtam hogy elég ebből amikor már kezdett szorosabb lenni a helyzet, tudtam hogy némelyik milyen, nem akartam más helyett tartani a hátam, ezt elmondtam néhánynak, megértették elfogadták. Utána az lett belőle hogy leváltak mellőlem.


17 évesen még bőven abban a korban vagy hogy tudnának terelni, átformálnák a nézeteid, hisz egy bandának/csoportnak ez a fő érdeke megtartani az embert.

Te érzed hogy tartozni akarsz-e közéjük vállalva a kockázatokat balhékat, már amennyiben valóban olyan szerveződés ez mint a mi városunké.

2018. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg tudod oldani, hogy soha többet ne fussatok össze még csak véletlenül sem?


Ha igen, akkor ne reagálj semmilyen megkeresésükre, ne válaszolj facebookon, ne vedd fel a telefont stb. Egyszerűen csak válj köddé. Ez nem gerinctelenség, mert ők nem a családod, nem a szerelmed, nem a barátaid, tehát nem tartozol nekik magyarázattal.


Ha nem, akkor úgy csináld ahogy az előző válaszolók tanácsolták.

2018. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy téged nem érdekel a foci.
2018. jan. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk, ez mégsem jó, mert valószínűleg őket sem.
2018. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valld be nekik, hogy te sakkhuligántag vagy már s csatlakozzanak ők inkább;)


Félsz, hogy meggyepálnak, ha megmondod, ez nekem nem frankó s köszi a tagsági lehetőséget, de nem kérem?

Ha nincs gerinced, akkor csináld azt, amit a férgek randi után....eltűnsz szó nélkül, nem jelentkezel, nem reagálsz...

2018. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!