Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a mostani barátaimmal nincs meg a közös hang.Nagyon külömbözök tőlük.Elvagyunk együtt csak teljesen más az ízlésünk és a világlátásumk.


Szerintetek keressek új barátokat vagy beszéljek velük erről?



2018. jan. 6. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon átérzem a helyzeted kérdező, én is átéltem, átélem mindezt azzal a személlyel, aki időközben a legjobb barátom lett. Baromi bántó tud lenni ez a szituáció. Mondjuk az én esetemben később derült ki, hogy nincs bennünk semmi közös és teljesen másképp állunk a világhoz, csak ekkor már baromira ragaszkodtam volna a barátságunkhoz. Így utólag nem is értem, hogy nem vettem észre.. viszont nálunk emiatt az együtt töltött idő minősége is romlott, minden megváltozott onnantól. Végül megbeszéltük a dolgokat, hogy alapjában véve bírjuk egymást és próbálkozunk haverkodni még azért, de olyan szoros barátok már nem leszünk.


Próbálj meg te is valami köztes megoldást találni, ha jól kijössz velük, akkor ne szakítsd meg velük a kapcsolatot, de ismerj meg új embereket is azért. A véleményedet pedig mindig vállald fel. És ne kattogj ezen sokat!

2018. jan. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%
Ez természetes dolog. Az emberek változnak, te is változol. Lehet, hogy őket még ugyanaz a dolog érdekli, mint eddig, de te elkezdtél másfelé érdeklődni. Nekem ezért nem nagyon vannak szorosabb barátaim, mert a környezetemben élő embereket még nem igazán érdekli az, ami engem. Felszínesebbek, én pedig jobban érdeklődöm már a mélyebb dolgok iránt (pl önismeret, spiritualitás).
2018. jan. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!