Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszem neki vagy csak barát...

Tetszem neki vagy csak barát vagyok?

Figyelt kérdés
14/L Van az osztalyomban egy fiú aki nekem tetszik. Es nem tudom eldönteni hogy en csak barát vagyok vagy en is tetszem e neki. Mert amikor csak ketten vagyunk néha olyan kínos mind a kettonknek mert csak csönd van de van amikor beszélgetünk .Néha ha van olyan téma amibe en is tudok beszelni mert tudom mirol van szó akkor en is beszélek es megkérdezi a véleményemet. De amikor ott vannak a barátai akkor nem nagyon szokott velem foglalkozni. De órákon néha amikor ra nezek akkor azt veszem észre hogy engem néz. Es szünetekben is azt vettem észre hogy nagyon sokszor megy el mellettem. Tesin is mindig engem választ ha csapatot kell választani. Nem tudom ez jelenthet e valamit. Ja amúgy Más lányokat néha oltogat engem pedig nem szokott inkább csak néha nevet a vicceimen.szerintetek? Szerintetek csak barát vagyok vagy tetszem is neki ?
2018. jan. 6. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan tudjuk? Tőle kérdezd
2018. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm de én cask véleményt akartam kérdezni de ha megkérdezem úgyse mondja el
2018. jan. 6. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja el, akkor valószínűleg annyira gyerekes még, hogy jobban is jársz hogy nem lesz ebből semmi.
2018. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jan. 6. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!