Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ténleg rossz ember vagyok?...

Ténleg rossz ember vagyok? 😢

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet hogy 8-os lány vagyok.

Az osztájban csak 6 lány van ezért elég jobbam vagyunk.

Nos az egyiknek elég rossz a háttere ezért sokan cikizték ( de ez minket 6 -kat nem érdekel)

Na szóval tudom hogy milyen neki othon , apa nélkul az anya mindig részeg,nem foglalkoznak vele... de most megtörtént egy nagy baj. Terhes lett ( én tudom hogy ez nem az ö hibája hisz a szülei se jobbak😢)

Már 6 hónapos és ÉN MÁR NEM TUDOK VELE ÚGY BARÁT LENNI😓 mintha undorodnék tőle, olyan rossz érzés hisz tudom hogy ez nem jó ( Bulimiás/Anorexiás vagyok és ,,én" ezért undorokod ezektől a dolgoktol)


Legszívesebben meghalnék mivel olyan rossz ember vagyok

Mit tehetnék ezzelen?


2018. jan. 7. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen vagy rossz ember, csak nagyon fiatal, és még sokat kell tanulnod az értékekről.
2018. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

8-os? Azaz 8.-os? És már gyereke lesz? Uh!

Mit tehetsz? Azt hogy vagy maradsz vele és megértő leszel és undorodsz, vagy tűrsz és meg leszel vele, vagy nem foglalkozol vele, ezek vannak.


Ja és ne halj meg, majd úgy 50 év múlva is ráérsz ezzel, akkor meg már nem akarsz úgy se.

2018. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A helyes irásodon én is majd meghalok.
2018. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom (szlovákiában élek...)

Hát igen...mindenki meglepődőt , nagyon sajnálom nem tudom hogy tudnék neki segiteni (amég megjön a baba)...?

2018. jan. 7. 20:43
 5/22 anonim válasza:
70%

Nem értem hogy azért mert anorexiás vagy miért undorodsz a terhes barátnődtől hisz nem kövér hanem egy gyerek van a hasában.


A betegségedből meg ki kéne jönni valahogy, szólj valakinek akiben megbízol és el tud vinni valami szakemberhez, meg kell gyógyulnod mert ennek nagyon rossz vége is lehet.

2018. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember. Elsővel értek egyet :)
2018. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az Anorexia az csak raádás. A bulimiátol undorodóm az emberektől😶

Már jártam Pszichológushoz de nem segített😅😅😓

2018. jan. 7. 20:47
 8/22 anonim válasza:

5-ös vagyok bocsi de én eddig azt hittem az anorexia meg a bulimia kb ugyanaz, nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz.


De nekem is az egyik barátnőm terhes lett 8.-ban de ő elvetette.

2018. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem ugyanaz 😅😓

Igen , csak neki nincs ,,MIBŐL" 😢😢

2018. jan. 7. 20:56
 10/22 anonim ***** válasza:
nem vagy ettol rossz, hogy undorodsz tole, de le kellene tisztazni magadban , hogy eddig hogy hogy nem zavart, es mi az ami kivaltotta, hogy zavarni kezdjen? a tobbi lannyal beszeljetek meg ezt a temat, talan mas is van, akinek fogalma sincs, hogy kezelje a helyzetet ezutan. egyebkent ne aggodj, ha most 6 honapos,mar a ballagasig se lesz veletek, hisz hamarabb fog megszulni, mint kijarni a 8. osztalyt ( uhh ). ha meg lesz a gyerek, azutan ugy is megkopik a kapcsolatotok, nem fogtok vele napi szinten talalkozni, hisz ti sulizni fogtok, o meg anyuka lesz otthon. sajnalom szegeny lanyt igy ismeretlenul is, de nem kellett volna megtartania a babat, ill elsosorban nem kellett volna valakivel lefekudnie 13 evesen..
2018. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!