Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normalis, ha nem nagyon...

Normalis, ha nem nagyon akarok mar ezek miatt baratkozni vele? 17L 17L

Figyelt kérdés

A lanynak minden pentek esteje arrol szol, hogy ugy leissza magat, hogy a szombatja 90%ban csak hanyasbol fejfajasbol all.

Es fsszhianyos is, soha sem tud leallni azzal hogy “jajj meg nem volt palim kell mar egy” meg “meg 18 elott el akarom veszteni” (!!!!)

Elso csokja is par hete volt full reszegen, haverok meseltek el neki :D a fiuval azota nem is beszelt amugy

Szilveszteri buliban sajnos egy tarsasagban voltam vele, es lattam hogy nagyon kelletti magat a fiuk elott.

Gaz, ha ezek miatt mar nem akarok baratkozni vele? Nyar ota ilyen, es nem tudom, elotte teljesen mas volt. Elitelte ha valaki leissza magat a sarga foldig, az elso csokjat emlekszem elmeselte, hogy azzal akarja, aki nem egy egyszeri alkalom lesz es hogy egy jo elmeny legyen...😅 a lanyokat is lenezte, akik ilyen full kivagott felsokben jarkalnak, erre o is elkezdett :))

Egyszeruen nem ertem hogy tud megvaltozni ennyire valaki, es pont abba az iranyba, amit allitolag nagyon elitelt. Baj, ha ezek miatt mar nem annyira kedvelem es nem is akarok vele nagyon baratkozni?


2018. jan. 8. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. Most őszintén, kinek kell egy ilyen barát? Azért tarts még ki egy kicsit mellette, próbáld meg jó útra terelni. Aztán meg ha nem változik az már az ő baja.
2018. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én utálom nagyon az ilyeneket. Legalább te látod hogy ez gáz és nem csatlakozol hozzá mint sokan mennek mások után :D
2018. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erről az útról te magad már nem nagyon fogod tudni leterelni. Erre majd neki kell rájönnie ha rá fog egyszer eszmélni hogy ellentmondásba került régi énjével.


Valószínű hogy előbb-utóbb elhidegülne a barátságotok, mert te nem akarod kísérgetni ilyen bulikba, szóval csak megkímélnéd magad és az időd ha új barát után néznél.


Illetve az is teljesen normális ha emiatt már nem akarsz vele barátkozni. Legalább te maradj értelmes

2018. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én barátnőm is olyan lett mint amit gyűlölt.


Mindig mondta,hogy bármilyen párkapcsolata lesz mindig keressük egymást.Egy pasi nem ér többet egy barátságnál...


Hahaa nyáron lett kapcsolata azóta szinte le vagyok szarva.

Előző kapcsolataiban nem volt ilyen. De ennél ilyen lett.


Akkor ő nem nagy ívó,meg utálja az alkoholt,ahhoz képest kb minden hétvégén a munkahelyén a kollégákkal záráskor isznak és buliznak,van mikor discoba mennek utána. Én meg sosem tudtam elrángatni inni meg bulizni,csak nagyon ritkán.


Na ilyen ez. Az emberek változnak néha jó néha rossz irányba.

Barátnők vagyunk ugyan,de alig beszélünk.


Mondjuk amit te barátnőd művel csupán ilyenek a tinik 80%-a fsszéhes,ivós,ribik. Maradék normális 20% meg szenved miattuk.

2018. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt megváltoztató a szülei mennyire voltak szigorúak? Akármikor elmehetett akárhová? Vagy rágni kellet apa/anya fülét? Esetleg soha sehova nem mehetett?
2018. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megváltozott*
2018. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az apja eleg szigoru, anyjat meg lehet enyhiteni, de igy sem tole fugg minden. Altalaban tudjak, hogy a lanyuk hol van, csak azt nem, hogy leissza magat a tarsasagaval, max annyit hisznek hogy valami “pizsiparti” :D meg neha azt is bekamuzza, hogy “csak az egyik baratnojenel alszik.”
2018. jan. 8. 20:57
 8/11 A kérdező kommentje:

Jaa, regen alig engedtek valahova, most lehet megenyhultek igy tizedikre (egy evvel kesobb ment oviba).

Es amugy koszi a valaszokat😄

2018. jan. 8. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg ez van a háttérben, akiket rövid pórázon tartanak a szülei majd elengedik azok hirtelen mindent akarnak és sokszor ekkora változáson esnek át. 1-2 év alatt ez lecseng egybk, szóval ha kibirod akkor tards vele a kapcsolatot.
2018. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem teljesen érthető a dolog.
2018. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!