Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyha a baratom a legjobb...

Hogyha a baratom a legjobb baratjaval ( aki lany) sokat talalkozik es mindentol megvedi meg azt mondja hogy o milyen csodalatos lany es azt mondja csak a baratja akkor tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 17:11
 1/5 anonim válasza:
17%
Szia! Én egyet tudok, hogy fiú és lány barátságban az egyik fél mindig többet érez!
2018. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha. Saját tapasztalat. Aki hiszi vallja, aki nem az ossza.
2018. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most mi honnan tudjuk, hogy a pasid hazudik e? (Lehetséges, hogy igazat mond, de az is könnyen meglehet, hogy ennek ellenére érez iránta valami nem barátit, én legalábbis egyáltalán nem szoktam lányként/nőként utalni a nőnemű barátaimra, nem hogy "csodálatos lány"-ként.)
2018. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátaimmal sokat találkozom, ez oké.

A barátaimat meg is védem, ez is oké.

De ha a csajról áradozok, hogy milyen csodálatos lány... az már szerintem nem barátság, hanem több.

2018. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, az rendben , hogy találkozik a barátjával és megvedi, ha szükséges, de ez az "áradozás" azért gyanúra adhat okot.
2018. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!