Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett ilyen velem, és...

Miért lett ilyen velem, és hogy menthetem még meg a baratságunkat? Én egy érzékeny, félénk lány vagyok, csak pár kedves baráttal.

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban akivel teljesen jól kijöttem, de mostanában azt veszem észre, hogy velem másképp viselkedik mint másokkal. Mindenkivel kedves, és bár velem van a legtöbbet velem a legbunkóbb. A stílusa amúgy is kicsit bunkó, és mostanában velem is az, csak nem tudom miért. Mert egy hete még a legjobb barátnőjének hívott, most meg csúnyán beszél velem és nem érdeklem. Meg például van olyan hogy mással beszélget és utána engem csesz le, hogy miért nem foglalkozok vele, pedig én csak kínomban nyomkodtam a telefonom, hogy ne álljak ott olyan szerencsétlenül. Azzal nincs bajom hogy másokkal is jóban van, csaknem értem velem már miért nem, hisz nem tettem ellene semmit.
2018. jan. 10. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de annak a barátságnak, amit 'megmenteni' kell, vége.

.

Az ókori rómaiak megmondták: "Változnak az idők és mi is változunk benne."

Ez történik most, volt barátnőddel.

2018. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én helyedben nem akarnám menteni ezt a barátságot, hanem elküldeném a fenébe. Az még érthetõ, ha a barátod úgy idegenedik el mástól, hogy nem beszél vele. De ez a bánásmód gáz. Szerintem ne érezd rosszul magad miatta, mert egyszerūen nem érdemli meg a barátságod. Hidd el, bárkivel hosszabb idõt tölt, egy idõután ugyanúgy fog bánni velük, mint veled.

Volt ilyen barátnõm, pontosan olyan, amilyent leírtál. Annak ellenére, hogy engem nevezett a legjobb barátjának, bunkón bánt velem. Én nem engedtem ezt neki és leépítettem a barátságot. De késõbb láttam, hogy már más ilyen “barinõje” van, arról is tudok, hogy kishiján vele is összeveszett idõvel. Nem sajnálom õt emiatt.

2018. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Palura cett ez a lány téfes. Pl csíves hajléktalan vagyok, az emberek nem néznek, nem beszélnek velem. Ész szomorú eleszetten éezsem magamat, s ekkor egy kóboj cuta megnalja a kezsemet. "Te engem elfigadsz?!"


Ezsembe se jut a cuta olyan, mint én, magánis flóttás, akit emberek kergetnek el.


Egy idő után (mivel utálom magam) a kutya kezd idegelni, hisz nyomorult mimt én. Egyfajta tükör ő nekem. Keeülöm, elzavarom. Aztán mégis megsajnálom (őt) magamat. Hogy kicsit eljátszam neki én külömb vagyok, azt mondok: ül! Fekszik! Marad! Gyere!

Tehát hatalmat szerzek felette és írányítom őt, mert tudom: szeretetre éhes, elciseli azt is ha kiabálok vele, sőt ha belerúgok azt is.

Visszaélek azzal, amit érez.


Aztán hozzám szegődij egy vagányabb kutya, nagyibb is, jobb vele megjelenni, és a régi kutyát kizárom az életemből: takarodj!


Valami ilyesmi.

2018. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval, lassan "kutyába se vesz", de elvárná, hogy te "foglalkozz vele"? Nem hinnem, hogy erdemes lenne megmenteni az ilyen "barátságot".
2018. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!