Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy azt érezted a barátaid egy időre nem foglalkoznak veled?

Figyelt kérdés
Mostanában azt érzem, hogy a barátaim hanyagolnak engem. Kicsit már meguntam, hogy állandóan én írok, és kuncsorgok, hogy találkozzunk, és beszélgessünk. Ha én nem írnék, le se lennék tojva. Bármiről lehet velem beszélgetni, szeretnék eljárni egy kis csapattal színházba, maratoni futásra, moziba,túrázni vagy csak úgy egy társasjáték estre. Olyan jól esne, ha valaki csak úgy rámírna, hogy mi van velem, menjünk el valahova, de ne csak azért, mert kell neki valami. Csak én küzdök ezzel a probélmával? Mert lassan már kezd felemészteni ez a tudat.

2018. jan. 10. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen velem is volt ilyen..ettől most jobban érzed magad?
2018. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És megoldódott? Vagy hogy jutottál túl rajta?
2018. jan. 10. 19:56
 3/12 anonim válasza:
Ja volt már. Várj vagy változtass baráti kört. Esetleg legyél érdekesebb.
2018. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamról olvastam volna! Viszont én még iskolába járok, tehát mindennap találkozok a barátaimmal. Régen több órát is beszéltünk üzenetben vagy akár hívásban, de ez mára kicsit elhanyagolódott. A sulin kívüli programok is kezdenek abbamaradni... Legalábbis, amikre engem elhívnak. Már alig várom a kilencediket, hogy új embereket is megismerhessek és ne kelljen folyton vekük foglalkoznom, akik le se szarnak... (Megjegyzem, suliban is, ha annyit mondanak nekem, hogy "milyen óránk lesz?" vagy ilyesmi, akkor sokat mondok...)
2018. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kívánom neked, hogy a gimibe nagyobb legyen a siker. Sajnos nekem elég kretének voltak az osztálytársaim gimibe (vagy csak én gondolom így) nem is tartom velük a kapcsolatot.
2018. jan. 10. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek barátaim, de minden ennek megváltoztatására irányuló kezdeményezésem kudarcba fullad. Saját kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

2018. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Írtam privit :)
2018. jan. 10. 20:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én már 26 éves vagyok de velem is ezt csinálják a barátnőim..Ha én nem keresem őket akkor nem beszélünk, a találkozókat én is hozom fel. Én szeretnék legalább 2 hetente kimozdulni (mivel dolgozom) megértem, hogy minden héten nincs energiájuk mert ott a háztartás, a barátjuk stb.

Én is hasonlóan érzek, hogy jó lenne ha valaki rámírna akinek fontos lennék.

De én rájöttem biztosan azért ilyenek velem mert régebben mindig kerestem őket így ezt megszokták és el is várják.


26/L

2018. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Hagytam veszni...

Ezek végülis nem barátok, szimpla tévhit. Azt hiszed hogy, pedig dehogy :/

2018. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek igazi barátaim, csak emberek akik segítenek ha kell valami és én viszonzom nekik ha kell. nem járunk össze és nem bizalmaskodunk. A gimiben végig magányosnak éreztem magam, úgy éreztem nem illek oda, utána meg szakmát tanultam, ott meg azért közösítettek ki mert okostojás vagyok (mert nekik nincs érettségijük). De nem is bántam, úgyis életcél nélküli semmit érő drogos buta nyomorultak voltak.

Már végképp nem zavar hogy egyedül vagyok, mert megvannak a céljaim, egyedül megvalósítom őket és kész. Barátnő jó lenne mondjuk, de tenni nem fogok érte, hogy legyen. Van hogy maguktól jönnek hozzám "ismerkedni" de én elhajtom őket mert tudom hogy csak pénzre hajtanak. Ettől függetlenül teljes az életem egyedül is. Magam ura vagyok, én osztom be a munkám és az időmet, szeretek sportolni stb.

2018. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!