Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg az önállótlan...

Hogy mondjam meg az önállótlan barátaimnak, hogy nem akarok velük lakni?

Figyelt kérdés

Nemsokára egyetemre megyünk és a barátaim is arra az egyetemre mennek, amelyikre én. Elsődleges cél a kollégium, de ha nem sikerül, akkor albérletet keresünk. Viszont én nem akarok velül lakni. Szeretem őket, de új embereket akarok megismerni, nem csak velük lógni... Illetve nagyon önállótlanok, határozatlanok és döntésképtelenek. Ami engem kiűz a világból. Minden anyával, apával csináltatnak és egész nap panaszkodnak.


Alapvetően pozitív lányként energiavámpírnak érzem őket.


Viszont nem akarok megsérteni senkit.


2018. jan. 10. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha különköltöznek a szülőktől az sokat fog lendíteni a dolgon. Egyáltalán nincs rá garancia, hogy a koliban jobb lakótársaid lesznek. Éveket töltöttem kollégiumban és a lakótársaim 70%-a önállótlan volt. Az viszont biztos, hogy több ott a lehetőséged ismerkedni. Viszont ha nem vesznek fel koliba, akkor nagyon nehéz lesz helyet találni és még nehezebb lesz tök idegenekkel lakni egy lakásban. Vagy egyedül is tudsz fizetni albérletet?
2018. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idegenekkel meg igy is sokkal nehezebb sajnos. Semmi garancia nincs ra, hogy "jobb" emberekkel kerulsz ossze. Sot...
2018. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!