Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért olyan ciki ha nincsenek...

Miért olyan ciki ha nincsenek az embernek barátai?

Figyelt kérdés

Ez nagyon szánalmasnak számít a korosztályomnál, a tizenéveseknél.Miert veszik ilyen komolyan? Én nem vagyok különösebben csendes,félénk se rossz külsejű és nem bántok senkit.Mégis képtelen vagyok normális barátságokat kialakítani.Már nem is akarok belefáradtam.

Mit gondoltok erről a témáról?

17 l



2018. jan. 10. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Mert baratsag = kapcsolatok es a kapcsolatok elorejuttatnak az eletben. Pl mi lenne ha egyik este mennel valahova lekesned az utso buszt es nem lenne hol aludnod? Valamelyik baratod tuti befogadna, vagy hazafuvarozna. Ez egy egyszeru pelda volt de erted a lenyeget.
2018. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkoznak, nem elég tartalmas az életük ezért mással foglalkoznak
2018. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

azért ciki, mert alapvetően társas lény az ember.

nyugi, az, hogy most nem találsz barátokat, nem jelenti azt, hogy sose fogsz. fiatal vagy még, amint új környezetbe kerülsz (egyetem, munkahely) új emberekkel leszel körülvéve, új lehetőségek nyílnak meg, biztosan találsz barátokat

2018. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy az embereknek legyenek barátai, akikre számíthat a bajban, vagy ha bármi kell. persze kölcsönösen.

De a te korodban ezek csak felületes barátságok, nem tartanak örökké, főleg hogy mindenki még tovább tanul, dolgozik aztán családot alapít, elköltözik stb Még sokszor kicserélődnek körülötted az emberek.

Visszatekintve már értem hogy felesleges rástresszelni de amikor gimis voltam mégis ugyan így éreztem mint te.

Szerintem ahhoz van köze, hogy mindenki egy kicsit szeretne népszerű lenni és minél több barátod van ugye annál nagyobb a "sikered". De én inkább a minőségre megyek, nem a mennyiségre. Nem ciki, ha nincsenek barátaid, ha amúgy nem a rossz természeted miatt van így. Ha valaki emiatt cikiz, az pont olyan értelmetlen kis hülyegyerek hogy nem kell vele foglalkozni! 23f

2018. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Barátokat, új kapcsolatokat bármikor alakíthatsz ki! A mai fiatalsággal az a fő probléma, hogy nagyon felszínes kapcsolatokkal rendelkeznek, ritkán kötnek mély, tartalmas barátságokat!
2018. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy az emberek önbecsülése miért a barátai számától függ
2018. jan. 10. 21:27
 7/29 anonim ***** válasza:
ez úgy ahogy van nem igaz
2018. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem normálisak..de mit vársz, kb ebbe születnek már bele. Az én facebookomat kamuprofilnak nézték mert csak 200-250 ismerősöm volt és nem szoktam kirakni semmit meg lájkolgatni. Tehát én egy senki vagyok ezek szerint. Megváltozott az átlag emberek értékrendje. agymosott zombik
2018. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
Mert úgy gondolod, hogy kevesebb vagy amiatt, hogy mindenki ott van valahol egy társaságban, Te pedig nem! Az élmények amiket társas helyzetekben élünk át sokkal tartalmasabbak, mint amiket egyedül, az idő pedig telik! Másokhoz viszonyítasz! Kevesebbnek érezheted magad emiatt, valamilyen szinten ez sajnálatos is, de fel a fejjel, biztosan lesznek még baráti kapcsolataid! Ha gondolod kifejthetem ezt bővebben privát üzenetben!
2018. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 aranyos121 ***** válasza:
Barátok tanácsot adnak,ott vannak a bajban, van kivel elmenned ide oda,nem unatkozol és jó érzés valakivel beszélni pl ha lány vagy van kivel meg osztanod a lányos dolgaidat (jó érzés kiadni magadból) a barátok tesznek téged jó emberré ha majd felnősz..szülőknek úgyse lehet elmondani sok mindent főleg ha 1-est kaptál suliba me lebasznak érte..de ha egyik barátodnak mondod el még le is pacsizik veled ha ő is egyest kapott...egyszerűen jó érzés ha vannak barátaid...IGAZ barátaid
2018. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!