Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ki szoktátok-e a telefont,...

Ti ki szoktátok-e a telefont, ha nincs kedvetek beszélni a barátotokkal?

Figyelt kérdés
És utána visszahívjátok az illetőt, vagy úgy vagytok vele, hogy majd hív újra, ha fontos? És egyáltalán, nem udvariatlan kinyomni egy barátotok hívását (tegyük fel, ráértek, csak nincs kedvetek beszélgetni)?

2018. jan. 11. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha barátról van szó akkor felveszem, mert lehet hogy segítségre van szüksége és amúgy sincs sok barátom, akik vannak azok meg nem zaklatnak, hogy kellemetlennek érezzem a hívásukat. Ha viszont valaki ír messengeren, akkor nem mindig nézem meg egyből, vagy ha igen, akkor nem mindig válaszolok azonnal. Sose volt ebből problémám.
2018. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Nekem nincsenek barátaim, olyanok meg főleg nem, akik felhívnának.


25f

2018. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nyomom ki,de ha épp nagyon rossz kedvem és nincs kedvem fölvenni a hívásra,általában átgondolom és fél óra elteltével visszahívom.

Ha nincs kedved beszélgetni inkább ne vedd fel.Esteleg írj egy sms-t,hogy olyan helyen vagy ahonnan nem tudsz jelentkezni.Ezt praktizáltam egy barátnőmmel,mert tudtam általában olyankor hív amikor tiszta depi és gyomorgörcsöt kaptam a hívásaitól.Egy jó ideig végig hallgattam ezt megelőzően hosszú időn keresztül.Amikor rendződött az élete,lett párkapcsolata mindent a netről tudtam meg,azt már nem közölte csak a rosszat azelőtt.Az esküvőjéről is előbb értesültem szóbeszéd által meg a facebookon írta meg,hogy lesz az esküvője és tervez meghívni.

2018. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én a másik oldalon vagyok, sajnos a barátom csinálta tegnap, hogy kinyomta a telefont, előtte 2 napra eltűnt, és amikor felhívtam volna, hogy mi van, kinyomta, és nem is hívott vissza.


Nem tudok ezzel mit kezdeni, én mindig felveszem, ha valaki hív, főleg ha barátról van szó. Lehet, hogy ő ezt másképp gondolja...

2018. jan. 12. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hívjuk egymást telefonon ismerősökkel szóval tudom hogyha hív akkor fontos
2018. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!