Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy erdélyi fiu lassan...

Van egy erdélyi fiu lassan mar 2 eve ismerem. Ma van hogy 2. napja nem ir vissza es meg az uzeneteimet sem nezi meg pedig fent van. Eddig minden jo volt minden nap beszeltunk. szerinteteK?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem derül ki, hogy mire vagy kíváncsi.
2018. jan. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem hazafelé menet elgázolta egy teherautó, miközben pötyögte a telefonjába, hogy "szeretlek", de már nem tudta elküldeni neked.


Alapból hülye kérdések ezek, amikor idegenektől akarja a kérdező megtudni, hogy mit gondol róla a kiszemeltje, de ennyi információval még egy hasznosnak tűnő választ se lehet összehozni.

2018. jan. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nos elhet az is hogy csak a telefonján van bejelentkezve az mutatja mintha fenn lenne, és valójában tényleg nem látja.
2018. jan. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is be vagyok jelentkezve különböző helyekre úgy, hogy a közelükben sem járok.
2018. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem van egy erdélyi fiu lassan mar 2 eve ismered. Ma van hogy 2. napja nem ir vissza es meg az uzeneteidet sem nezi meg pedig fent van. Eddig minden jo volt minden nap beszeltetek.
2018. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Talán megunta az irkálást, amit te beszédnek nevezel.

Telefonálj rá vagy skype...stb...szóban tereferézz.

2018. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miből kéne következtetést levonjunk az adottinfok szerint? Talán abból, hogy erdélyi?

Vajon, mi okozhatja, ha nem beszél veled, az erdélyisége, vagy két év garanciája volt a barátságnak? Erdélyben megtilthatták, hogy külföldiekkel tartsa a viszonyt, vagy két napja a függetlenségi fontos tüntetésen vesz részt, hogy elválassza hazáját Romániától?


értelmetlen kérdés.......

2018. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elment medvevadászatra
2018. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!