Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit reagálnátok ha a...

Ti mit reagálnátok ha a barátotok lefotózna miközben kakiltok?

Figyelt kérdés
1 éjszakás osztálykiranduláson az egyik barátom lefotózta a másik barátomat aki éppen végezte a dolgát wc-zés közben. (Fel állt a wc-re és felülről pont rálátott a másik fülkére és lefotózta). Majd mindenkinek elküldte, osztálycsoportba, haveri társaságba, egy másik haverunk beállította csoportképnek, kidigurázzák a képet más képpé, mindenki szakad a röhögéstől, ezzel alázzák a gyereket egész nap. Ti mit tennétek a gyerek helyében és mint kívülálló barát?

2018. jan. 13. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek helyében megpróbálnék valahogy visszavágni de ne túl görcsösen minden áron, mert az is csak további szopatáshoz vezet.

Barát helyében, meghallgatnám szegény gyerek siralmait és próbálnék nem tudomást venni a képekről(nem röhögni, nem terjeszteni). Esetleg ha nagyon segíteni akarok neki akkor a visszavágásban, mert tőlem kevésbé számítana rá az elkövető.


Nagyon kapálózni nincs értelme, mert annál tovább fogják vele szívatni.

2018. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rávenném a haverom,hogy tegyen feljelentést.
2018. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez már kimeríti a zaklatás fogalmát de nektek kell lerendezni, mert ha bevontok tanárokat, szülőket akkor jó eséllyel csak még inkább eldurvul a helyzet.(nem fogják tovább terjeszteni a képeket de még jobban ki fogják közösíteni a srácot)

Esetleg meglehet próbálni megbeszélni a sráccal aki elkezdte terjeszteni de talán nem az empátia az erőssége ha már ezt elkövette.

1-es voltam

2018. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de szerintem a korosztályodnak elment az esze. De komolyan. Bele vagytok hülyülve az internetbe és nem tudjátok hol a határ.

Én ráborítanék egy falon kólát az ötletgazda nadrágjára a seggénél és megkérnék valakit, hogy közben fotózzon ezerrel. Aztán elkezdném osztani a képet "shit happens" felirattal.

2018. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen szánalmas ostoba hülyegyerek nem érzi át a tetteinek a súlyosságát, vagy nem gondolja át, mielőtt ilyet csinál. Biztos most ő a nagy király, mert megaláz valakit. Lehet hogy annak a gyereknek már csak ennyi kellett hogy elgondolkodjon az öngyilkosságon (remélem hogy nem így van, de ezt mi soha se tudhatjuk, ezért nem kéne ilyet csinálni)

Én biztos hogy feljelenteném azt a gyökeret, aztán ha nem érezném számomra elfogadhatónak az ítéletet, akkor olyan szinten megaláznám, hogy a szüleinek muszáj legyen kivenni az iskolából is. Had érezze a törődést

2018. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 18 évesek vagyunk és ennyi eszük van.
2018. jan. 13. 11:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! A rendőrség símán vissza tudja nyomozni, hogy milyen készülékről és kitől indult ki a dolog. Így feljelentés esetén az illető (akár kiskorút) ki lehet rugni az iskolából, a szüleit elmarasztalni stb. Kismillió lehetőség van. Nyugi a rendőrségen nem fognak kiröhögni. Ez konkrétan személyes és internetes zaklatás is egyben. Az "áldozat" helyében rá uszítanám az összes hatóságot. Lehet, hogy még a szüleitől is elszedetném a gyámhatósággal.
2018. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

#7 tételezzük fel megcsinálja. Szerinted hányan fognak mellé állni az osztályából és bólogatni, hogy megérdemelte az illető és hányan fogják még jobban kiközösíteni, mert a haverjukat kirúgatta.


Magáért kell kiálljon ne másokkal elvégeztesse a piszkos munkát, mert ezzel csak még inkább olyan helyzetbe sodorja magát, hogy mindenki utálni fogja.

2018. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Én a csávó helyébe úgy vennék elégtételt, hogy az említett képre rávágnám az osztálytársaim fejét, s azokat terjeszteném... Nem kell, hogy profi munka legyen, az üzenete a fontos, hogy bármelyikük járhatott volna így...
2018. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Barát? Hát már e szó jelentését se ismeritek? Ez nem barát,

ez ellenség...

2018. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!