Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres senki?

Miért nem keres senki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom aki pszichológusnak készül és beszélgettünk arról hogy neki milye sok üzenete van, hogy ő milyen keresett ember és elmondtam neki, hogy senki nem szokott engem keresni és ezt ő sem értette.

Nem egyszavas válaszokat adok és nyitott vagyok bármilyen témával kapcsolatban.Nekem nem az kell hogy sok üzenetem legyen, csak hogy keressen valaki, hogy érezzem hogy valakit érdeklem.

Kerületemben nem sok embert ismerek igazából csak régi osztálytársakat, középiskolába járok jelenleg és mindenkivel jóban vagyok, de ők sem akarnak velem beszélgetni, ha haza felé megyünk akkor is tök jól eltudunk beszélgetni, meg munkahelyről is ismerek pár barátnőt, de ők sem keresnek.

Mindig én keresek másokat és ha nem keresem őket akkor nem is beszélünk.

Nem tudom mi erre a megoldás, de szeretnék ezen változtatni.

Valaki tudna ebben segíteni?



2018. jan. 14. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia :) Én is ilyen helyzetben vagyok. Én is mindenkivel jóba vagyok osztályból, 1-2 embert kivéve. Ha én nem keresem őket, akkor ők sem engem. Nekem egyik ismerősöm mondta, ez azért van mert másokkal vannak elfoglalva.. Más barátjukkal. Az addig oké, de valljuk be, szarul esik ha mindig csak mi megyünk utánuk..! :/ Egyébként ha van kedved beszélgetni, írj :) 16/L
2018. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Barátod inkább legyen utcaseprő, ha ennyit sem tud vagy mer mondani, mint nem vagy érdekes személyiség eléggé másoknak.Te vagy a ló helyett a szamár "barátaidnál", ezért se keresnek soha.


Ettől nem vagy kevesebb tőlük csak az ő kis világuk más a tiédnél-ők érdekjellegűbbek, mint emberi.Ismerkedj olyanokkal, akik a te világodhoz hasonlóak-emberre kíváncsiak.

Sajnos ez, olyan tű a szénakazalban eset..., amely életen át tart.


Fektess csak annyi energiát az érdekkapcsolatokba-ilyenekbe, hogy éppen éljenek szükség esetén...ők is ezt teszik-néha csevegnek veled.

2018. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!