Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak az a megoldás, hogy...

Csak az a megoldás, hogy kerülöm a közös bulikat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előző munkahelyemen dolgoztam talán a legtöbbet. Aztán jóban lettem kolléganőimmel. Sokat jártam velük bulizni.


Tudni illik 25 éves vagyok és sajnos még szűz, jártam pasikkal,meg petting is meg volt többször is. De szexig nem jutottam el senkivel sem illetve pár hónapos dolgok voltak ezek.


Nos volt kolléganőim nem tudják,hogy szűz vagyok magamtól gondoltam nem mondom el. Ha rákérdeznek nyilván tagadni nem fogom. De nem kérdeztek rá sosem.


Tegnap volt egy csajos buli,meghívtak,mindenkinek van párja egyébként.


Aztán szóba került a szex,pénisz,exek,párkapcsolati témák és brutál kellemetlen volt,hogy igazából csendben voltam,meg elnevettettem. De elég sűrűn mentem wc-re meg töltöttem a piát,hogy addig is kicsit kivonjam magam a beszélgetésből.


Eddigi buliknál is volt téma a szex,de pár mondatban hamar le lett zárva a dolog.


Ezek után kicsit félek már ilyen csak csajos buliba menni,előbb utóbb biztos kiderül,hogy szűz vagyok. Eléggé kellemetlen lenne főleg most,hogy már több mint egy éve ismerem őket..


Ne írjátok,hogy pasizzak be, próbálok ismerkedni,de nagyon nehezen megy.


Voltatok hasonló szituban?

Ha igen,hogy bújtatok ki alóla?

És mint írtam a bulik jó része eddig nem erről szólt,mindig tök jól éreztem magamat,de tegnap nem annyira.


Haza menni nem tudtam,mert messze vidéken lakok és az egyik lánynál aludtam,így volt megbeszélve.


2018. jan. 14. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Kollegaval soha nem talalkozok a munkaidon kivul es semmikepp se beszelk a maganugyeimrol. Semmi kozuk hozza.


Soha tobbet ne bulizz veluk.

Jarj sportolni es ott lesznek barataid vagy akar pasid is.


N

2018. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mint írtam volt kolléganőim, tehát már nem velük dolgozok,de jóban vagyok velük,sokat jártunk bulizni.


Nekem egy régi melóhelyen lett legjobb barátnőm. Illetve sok ismerősömnek a kollégái lettek a baráti társasága.


Nem igazán értek azzal egyet,hogy soha ne találkozzunk munkaidőn kivül, nyilván akivel csak annyit beszél az ember hogy szia jó reggelt,meg szia további szép d.u az más.


Mi rengeteg csapatépítős progin voltunk pl,jók voltak nagyon.


Sportolás nem az én műfajom,nem érdekel. Mellesleg fizikai munka mellett k..ra nincs kedvem sportolni, más ha egy irodába punyhadnék.. de nem..

2018. jan. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!