Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm 13. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Tudom..todom rengeteg ilyen kérdés van már kiirva és igen mindegyiket végigolvastam de mindenhol ugyan azt irják! Már mindent megvettem neki amit eddig jo ötletnek tartottam mert már jo par eve vagyunk legjobb barátnők és mindig veszünk egymásnak. Képkeret,ékszer,plüss, gyerty,sminkes meg elég sok dolgot már vettem meki tudom a gyertya es a smink mindig jol jon de már azt is sokszor vettem neki. Bulija lesz, közösen szervezünk neki.. Tudnátok pár öteletet mondani hogy mit tudnék keki venni ezeken kivul?

Előre is köszi!



2018. jan. 14. 19:30
 1/4 anonim válasza:
Te ismered te tudod minek örülne, ha azt akarod h meglepődjön akkor valamit csinálj neki
2018. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha szeret olvasni akkor könyvet.
2018. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fürdőbomba. Testápoló. Ékszertartó. Kaktusz. Hangulatvilágítás. Sminkes ecset.
2018. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Sztorikocka? [link]

vagy [link]

vagy süss tortát

vagy valami egyedi a meskán? [link] Ha van valami kedvenc állata vagy színe, írd be a keresőbe, pl. denevéres fülbevaló - és biztos hogy találsz valami egyedit

2018. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!