Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az lenne a kerdesem hogy mit...

Az lenne a kerdesem hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Lassan mar egy eve hogy elballagtunk de mar elotte beszeltuk a barataimmal hogy tartjuk a kapcsolatot amivel nem is volt semmi baj csak a barati korombol paran az egyik buliban leleptek a baratomekhoz es nekem nem is szoltak rola jo az nem volt gaz mert lehet hogy helylimites volt csak a ballagas utan alig tartottuk a kapcsolatot es ok tovabbra is bandaznak csak en lemorzsolodtam toluk es nem tudom hogy mot csinaljak mert nemsokara lesz egy osztalytalalkozo pontosabban egy olyan kirandulas ahova kb azzal a barati korommel megyunk es amikor talalkozok vagy beszelgetek veluk akkor mindig van az a furcsa helyzet hogy csend van es mivel tudom hogy ok tartjak a kapcsolatot azert olyan furcsan jonnek ki a talalkozok. Bocsanat hogy olyan hosszura sikerult es koszonom szepen a valaszokat.

2018. jan. 17. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, mert voltam hasonló cipőben, és magamnak jöttem rá a tanulságra: ha valaki(ke)t nem érdekelsz,akkor te se foglalkozz velük. Ha téged nem szeretnek, márpedig ezek szerint nekik nem vagy fontos, akkor lépj te is túl, másik iskolába fogsz járni (legalábbis úgy veszem ki a szavaidból,hogy még tanuló vagy). Ne foglalkozz velük, annyi mindenki mással fogsz még megismerkedni, akik a tényleges barátaid lesznek és nem hagynak otthon egy buli alkalmával.
2018. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem mert telleg joban vagyunk es baratok meg tesozzuk egymast es szoktunk meg osszejarni beszelgetni kajalni es olyanok csak az teny hogy ok tobbet es igy furcsan jonnek ki a beszelgetesek
2018. jan. 18. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!