Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legértelmetlenebb indok/d...

Mi a legértelmetlenebb indok/dolog, ami miatt tönkrement egy barátságod?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a legjobb barátomat, és ami a legrosszabb, hogy olyan dolgok miatt, amiket simán meg lehetne beszélni... Volt már veletek hasonló? :(

2018. jan. 18. 05:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy barátnőm a tudtom nélkül jelentkezett egy olyan versenyre, amire én régen készültem - és meg is nyerte. Nagyon rosszul esett, hogy meg se mondta nekem, amikor jelentkezett. De utólag ennyi miatt kár volt beáldozni a barátságot, le kellett volna ezt nyelnem.
2018. jan. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Még a levegőt is irigyelte tőlem. Nem viccelek :D

Sokkal jobb helyzetben volt minden téren mint én, mégis mindig próbált a földbe döngölni, ha épp készültem elérni valamit. Emellett folyamatosan hazudott a legkisebb hülyeségekben is.

Azóta sem érti, hogy miért repült...

2018. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Skizofrénia, egyik napról a másikra csavarodott be legjobb gyerekkori barátom, mindenféle előjel nélkül... még próbáltam erőltetni a barátságot, de be kellett látnom, hogy ön és közveszélyes, azóta már rács mögött van 15 évre.
2018. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Egy átkozott pasi miatt, 6-7 éves barátság... Sutty.
2018. jan. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Kibírhatatlanul negatívvá vált, annyira hogy már nem bírtam elviselni, hogy nem nyitott semmire sem, ami kicsit felvidítaná. Lehet, hogy egyszerűen csak mellette kellett volna maradnom, amíg magától össze nem szedi magát.
2018. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Húh, egyszer történt, hogy összevesztem egy jóbarátommal, akiről sose gondoltam volna, mert tartottunk egymáshoz, szétmentünk egy teljesen érthetetlen indok miatt... itt jön a De. Két hétig nem beszéltünk (nem mertem keresni őt), aztan jött bocsánatot kérni és mondta, hogy rossz neki így, hogy nem beszélünk. Azóta újra keressük egymás társaságát, és kerüljük azokat a gyerekes vitákat, ami miatt szétmentünk azelőtt, mert nem ártana felnőni:)


Kívánom, hogy neked is helyreálljon idővel, ha tényleg úgy érzed, hogy csak egy értelmetlen okból vesztetek össze!:)

2018. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

#6

Hozzáteszem az indokot

Értelmetlen mártírkodások, amiatt, hogy senkiben sem bízik, a saját lelki állapota miatt mentünk szét, míg én semmi rosszat nem csináltam neki, de mintha én lettem volna hibás a múltbéli sérelmeiért. Negatív beszélgetések, amit ő kezdeményezett. Ma már nem jön ilyen témákkal szerencsére. Inkább lenyugodott a saját maga érdekében.:)

2018. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Volt olyan is, mint a kettes válaszolóé.

Volt olyan is, hogy kibukott az addig normális barátnőmből az idióta, irigy, standard p-csa énje, ami ellen mindig is küzdött.

Olyanokat hallottam vissza, hogy én féltem tőle a barátomat-kétszer találkoztak kb. A barátom nagyon introvertált, ezért nem szeretett szórakozni járni, de a lány úgy fogta fel, biztosan én állok emögött, mert mániája volt, hogy az összes foglalt férfi ráhajt (sziával köszön csávó=biztosan bejön neki). És én biztosan úgy szervezem a dolgokat, hogy elkerüljék egymást WTF??? Számomra ez nagyon primitív, luvnyás viselkedés, szomorú.

Azóta nem beszéltem vele, mert aki ilyet feltételez, az folyamatosan keresni fogja, hogy más hülyeségeken is agyaljon unalmában, konspiráljon, mint valami falusi vénasszony, nekem erre nincsen szükségem. Ja és iszonyú negatív volt, de ezt még elfogadtam, tűrtem.

Kérdező, neked?

2018. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Kihasznált. Mindenben számíthatott rám, mégis a hátam mögött áskálódott ellenem, a mai napig nem értem mi volt a célja ezzel. Mondjuk sokszor nyilvánvaló volt, hogy felsőbbrendűnek érezte magát, és kérkedett azzal, hogy a pasik mennyire odavannak érte. Egy idő után már sok volt hallgatni.
2018. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Mikor pasija lett, megszűntem számára létezni.
2018. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!