Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A hazugság elengedhetetlen,...

A hazugság elengedhetetlen, barátságban, kapcsolatban vagy akár még házasságban is?

Figyelt kérdés

Ma felmerült bennem hogy mennyi mindenről kell hazudnia

az embereknek, a problémák elkerülése miatt.

Ilyen sablon dolgok biztos voltak és lesznek is hogy a Nő megismerkedik egy férfival majd beleszeret, de hónapokkal később sem mondhatja el, sőt soha hogy volt börtönben, mert erre a mai társadalom nagyon harap, sokak szerint egy ekkora botlás már nem fér bele az életbe, amiket évekkel "jutalmaznak"


Sok férfi jár levezetni a gőzt k****k-hoz, és ez így megy évekig gyanútlanul.


A másik a drog, gyógyszerfüggőség ami teljesen rejtve maradhat a család előtt pl Amerikában jellemzőbb hogy füvezik az Apuka amikor egyedül van otthon, az Anyuka nyugtatózik stb. Ráadásul ezek közel sem a lecsúszott nincstelen rétegből valók, dolgozó, rendezett életvitelű emberek csak fiatalkorukból megmaradt hóbort, amit úgy csinálnak hogy ne menjen rá se a házasság, vagyon, munka...


Sajnos én sem voltam mindig őszinte, ezzel elkerülve a vitákat. Szóval elég érdekes téma ez


2018. jan. 18. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én őszinte embernek tartom magam. Az esetek többségében nyersen elmondom a véleményem. Maximum akkor szoktam szofisztikáltabban előadni, ha tudom, hogy a másikat megbántanám ezzel. De ez sem hazugság. Én ugyanezt várom el a körülöttem lévőktől is. De felesleges általánosítani, ismerek rengeteg párkapcsolatot ami hazugságra épül...


Ami érdekes, hogy amíg nekem van a párom és 1 nagyon jó barátom, addig a hazug emberek tele vannak "barátokkal". Aztán megis engem hívnak ha kell valamit segíteni. :D

2018. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!