Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy nem akarok...

Normális, hogy nem akarok barátokat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Mikor egyetemre kerültem, megismerkedtem jófej emberekkel(más városba kerültem, szóval régi barátaim offosak), de nem akarok olyan barátokat akikkel minden héten mennék valahova vagy kell vmit csinálni. Velük még mindig jóban vagyok, meg szoktunk beszélni is, de nekem ennyi pont elég. Sokkal szívesebben vagyok a barátnőmmel. (már 4 éve járunk)

Most van velem valami baj? Nem antiszociális vagyok, mert ha havonta egyszer elmegyek velük valahova, azt élvezem, és jól érzem magam, hanem csak zárkózott. Szüleim meg tesóim mindig b*sztatnak, h "már megint csak a barátnőddel vagy, nem akarsz barátokat?" És én meg mindig azt mondom, hogy nem. Van velem valami baj?


2018. jan. 20. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vélem, abból soha nem lehet baj, ha az teszed, amit helyesnek érzel. Szívesen vagy együtt velük, viszont havi egy alkalom bőven elég neked arra, hogy együtt legyél velük. Semmi gond nincs ezzel, te így érzed jól magad. Miért ne lenne normális?! Az embereknek általában eltérő igényeik vannak...
2018. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Nincs mindenkinek igénye arra, hogy hetente bulizzon a haverokkal. Ilyesmiben meg nem a szüleidre, tesóidra kell hallgatnod. Te érzed, hogy mi a jó neked.
2018. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Normális ez

Szerintem introvertált vagy és azért gondolod furcsának mert az emberek többsége extrovertált így a társadalom berendezkedése annak az embertípusnak kedvez.

2018. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!