Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
az van hogy volt egy legjobb fiu barátom de össze vesztünk és majd nem egy éve nem beszélünk...de tegnap volt a névnapom és rámírt...és rájöttem hogy hiányzik....egyébként szerelmes volt belém és ezért nem tudom hogy jó ötlet e rá írni vagy beszélgetni....fb ról is letörölt és arra gondoltam hogy bejelölöm...mert én már egyáltalán ne, haragszok rá..

2018. jan. 20. 20:15
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem legyél vele őszinte és mond azt neki amit érzel és amit szeretnél!
2018. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem szeretnék vele járni meg semmi csaak azt szeretném hogy minden legyen olyan min régen....bejelöltem és vissza is jelölt...meg beszéltünk is pár szót de azóta nem...pedig nekem tényleg hiányzik..
2018. jan. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!