Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni az olyan...

Mit lehet tenni az olyan baráttal aki állandóan azt nézi, mikor voltam fent facebookon?

Figyelt kérdés

Van főiskoláról egy barátom, szoktunk néha beszélgetni facebookon. Viszont olyankor mindig elmondja hogy előző este meddig voltam elérhető, és le szokta menteni képernyőmentéssel. Múltkor beszélgettünk este, és azzal kezdte hogy reggel mikor felkelt az volt az első hogy megnézze meddig voltam elérhető.

Nem értem mire jó ez, már mondtam neki hogy ne ezzel foglalkozzon már, de nem fogja fel, és unom. Letiltani nem akarom. Hogy mondjam meg neki hogy álljon le ezzel?


2018. jan. 20. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé beteges.

Mondd meg neki, hogy ne nézze, mert téged ez zavar. Vagy ha nézi is, ne mondja mindig neked, hogy megnézte.

2018. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Ment a zöld!

Ha nagy ritkán 1-ig fent maradok mert beszélgetek valakivel azt is meg kell magyaráznom neki hogy mit csináltam addig.

2018. jan. 20. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok :)


Ez már tényleg nem normális :/

Nem lehet hogy féltékeny?

2018. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neki nincsenek barátai, barátnője sem volt soha. Mindig csak otthon ül. Egyedül velem szokott beszélni. Én nő vagyok, de van barátom. Ezeket tudja is, és tiszteletben tartja de ez komolyan nagyon idegesítő már.
2018. jan. 20. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valahogy próbáld meg társaságba vinni :)

Lehet, hogy ha szerez pár barátot, felhagy ezzel :D


(Még mindig az 1.)

2018. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy beléd van esve.
2018. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene megmagyaráznod neki, ha mondjuk 1- ig fenn vagy. Egyszerűen közöld vele, hogy nincs hozzá semmi köze.
2018. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd be messengeren h ne mutassa h aktív vagy, így ha pl egyig fent vagy de este 10-kor kikapcsolod a láthatóságot nem fogja tudni. De azt mindenképp közölném a helyedben vele h add 1 semmi köze hozzá és nincs joga számonkérni add 2 ez nagyon beteges úgyhogy jobban jár ha leszokik róla mert egy nőnek sem fog kelleni ha ilyen. 21/L
2018. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen tiltsd le messengerről. le lehet tiltani 1 embert is.

nem tartozol neki magyarázattal, és próbáld leépíteni az életedből, mert a rögeszméjévé váltál, és nem fog leszállni rólad.

2018. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem hogy mire jó ez neki. Meg mire következtet abból hogy már 9-kor sem voltam elérhető, vagy még 2-kor is. Én sosem nézegetem ezt senkinél. Lényegtelen.


Nagyon jó tanácsokat írtatok! Köszönöm! Mindenkinek zöldet adtam,de szerencsére látszik is mert minden válasz 100%-os!

2018. jan. 21. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!