Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutált a barátnőm? Hogyan...

Megutált a barátnőm? Hogyan békíthetném ki? Ennyire rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van egy barátnőm az egyetemen akivel már a kezdtek óta egymásra találtunk mert ugyanolyan a tanulási stílusunk meg sok mindenben hasonlítunk. Mindig mindent megosztottam vele,ha tanulásról volt szó,vele örültem és szomorkodtam ,ha sikerült vagy nem sikerült egy vizsga. Ez kölcsönösen ment mindig.

Mostani vizsgaidőszakunk elég rosszul alakult mert mindketten félvállról vettük a tanulást és már ez hetek óta mindkettőnket nagyon frusztrált sokat idegeskedtünk összekaptunk és ő sokszor engem hibáztatott,hogy így alakultak a dolgok.

A lényeg,hogy az történt két hete,hogy megkért készüljek vele fel skypon a vizsgára,de én otthon voltam egy faluban ahol borzalmas a net úgyhogy az szóba se jöhetett meg amúgy sem volt kedvem készülni,mert otthon egyszerűen lehetetlen tanulni és elmondtam neki,ha visszamegyek a városba elkezdem én is,de még van sok időnk készülni. Ezzel hívott rengeteget és egyszer azt mondtam neki mikor már ideges is voltam,hogy én azért nem fogok most tanulni,mert neki csak most alkalmas. És ezen nagyon megsértődött. PErsze ezt akkor nem tudtam ,csak mondta,hogy jól van akkor. Aztán mikor visszajöttem a városba és mondtam neki,hogy beszéljük meg,hogy ő mire haladt és akkor én is nézem azt amit nem tudott, egyszerűen nem is válaszol meg semmi. Majd rájöttem,hogy biztos amiatt a mondat miatt,bocsánatot is kértem,de ő meg mondta,hogy nagyon rosszul esett neki és nem fog segíteni,ő már valakitől megkapta a megoldásokat meg mindent.

Nem tudom ti ,hogy gondoljátok de most oké,hogy én azt mondtam egyszer ,hogy nem tanulok vele,de ezelőtt mindig mindent megosztottam vele,tényleg együtt éreztem mindenben segítettem őt és csak emiatt a mondat miatt ő nem segít nekem. Mit gondoltok erről? Egyáltalán,hogy tudnék vele kibékülni? Bár nekem meg most ez esett szörnyen,hogy én mindent megosztok vele ő meg úgy látom nem..


2018. jan. 23. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyerekesek vagytok!
2018. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2018. jan. 23. 12:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit fejtsek ki ezen? Gyerekesen viselkedtek!
2018. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyerekesek vagytok.

Akkor tanul mindenki amikor tud, pont. Mi ez a hülyeség, hogy együtt tanulunk meg ha nem tanul az egyik akkor a másik a hibás? Ezt nem gondolhatjátok komolyan! És az a szörnyű, hogy nem 13 éves vagy hanem egyetemista.... ilyen fejletlen gondolkodással.

És még azt sem érted miért vagy gyerekes :D

2018. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne rám mondd ezt,én nem hibáztattam,hogy nem tanul velem :D ő hibáztatott folyamatosan és amitt is haragudott meg rám. AMi miatt most én kiadtam az,hogy ezek miatt ő nem osztja meg velem az anyagait. Pedig én mindig feltétel nélkül megosztottam vele.
2018. jan. 23. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Még jó, hgy gyerekesen viselkednek, hisz szinte még gyerekek.

Nem lehet, hogy csak kihasznált? Most megkapta a megoldást mástól, már nem vagy neki fontos.

Mondd meg neki, hogy megbántad és keressen, ha meg tud bocsájtani. Ha nem jelentkezik, akkor ennyi, ne bánkódj utána, nem érdemes. Ha jelentkezik és segítséget kér, akkor csak kihasznál, Te döntésed, hogy ezután pattintod, vagy nem. Ha keres, csak úgy, hogy együtt töltsetek idöt, együtt tanuljatok, akkor minden ok. Szerintem.

2018. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tanult, akkor miért téged hibáztat?? Ha te sem tanultál, te is csak magadra lehetsz mérges, elefántot csinál a bolhából.
2018. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

“Bár nekem meg most ez esett szörnyen,hogy én mindent megosztok vele ő meg úgy látom nem..”


Na hé-hé, ő meg akarta osztani (“Ezzel hívott rengeteget”) te ráztad le. Sokszor egymás után, mert neked nem volt akkor kedved. Nem azon az egy bizonyos mondaton húzta fel magát, az volt a hab a tortán. Adj neki időt, halál sértő módon viselkedtél. Ha valaki egyszer leráz, azt mondom oké, de egymás után többször, pláne jó ingerülten... próbáld elképzelni fordítva. Te nem éreznéd megalázottnak magad?

2018. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sikerült megbeszélni a dolgot :) Bocsánatot kértem párszor azután azt mondta,hogy jó felejtsük el a vitát és most újra normális velem és segített is!

Hát eleinte csak sima érdekkapcsolat volt,hogy én segítettem neki azután ő is,de az évek alatt barátság lett belőle ,mert rengeteg időt töltöttünk már együtt.

Valóban sértő lehetett a viselkedésem,de bevallom igen néha lusta vagyok,de ez nem jelenti azt,hogy ne lennék vele önzetlen.

2018. jan. 23. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Uram isten, legalabb jol neztek ki?
2018. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!