Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl nagy elvárás egy havertól...

Túl nagy elvárás egy havertól hogy ha írok neki facebookon akkor egy napon belül írjon rá vissza?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Én hetente nézek csak fel.
2018. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ. Ha nonstop fenn lóg és mindenkinek válaszol, akkor nem. Ha hetente nézi a profilját, akkor viszont igen.
2018. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem használja, akkor igen.

Nem mindenkinek a "pöttyenés" vezérli az életét, én még le is tiltottam minden facebook alkalmazást a telefonomon. Szóval rám aztán várhat bárki, nem úgy működik, mint egy sms. Ha véletlenül fellépek, akkor válaszolok.

2018. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Látom Te is a digitális nemzedékhez tartozol. Hidd el van élet a facebookon kívül is. Ha nem ír vissza akkor biztosan nem volt fent. Kicsit többet látsz dolgokba mint kéne.

Esetleg személyesen miért nem beszélsz vele?

2018. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert messze lakik és a telefont se veszi fel nekem
2018. jan. 23. 16:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha meg csak váratlanul becsengetnék hozzá kiakadna
2018. jan. 23. 16:42
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Minek erőlteted te ezt a barátságot? Egyértelműen nem kíváncsi rád, ha még a telefont sem veszi fel soha. Nem érdemli meg, hogy ennyit fuss utána.
2018. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha rendszeresen csinálja, akkor valószínűleg nem kell erőltetni ezt a barátságot.


Mondjuk az ilyen "elvárom hogy rendelkezésemre állj" emberekkel nekem mindig a tököm televolt. Mert szerintem nem minden esetben várható el. Mindenkinek igénye és JOGA van a szabadságra, magára, arra, hogy maga döntse el, kivel mit csinál éppen. Volt már haverom, akitől agyvérzést kaptam annyit írt. Folyamatosan, ha meglátott online már írt is.


Én van, hogy a saját anyámnak nem veszem fel a telefont. Nem azért mert nem szeretem, nem azért mert bajunk van egymással. Csak van amikor éppen egyedüllétre vágyom. Ha jó a kedvem akkor azért, ha rossz akkor azért. Vagy éppen filmet nézek, főzök, járok valamerre.

2018. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled, akkor ez a "természetes" reakciója arra, ha írsz neki. Nyilván ha nem kocka, és ritkán megy fel, akkor érthető, viszont ha egész nap fent van szinte, és akkor sem reagál, akkor vagy próbáld meg megbeszélni vele, vagy inkább hanyagold el ezt a kapcsolatot, mert így nem fog működni, hogy nincs rendes kapcsolattartás, csak egyoldalú. 19/L
2018. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Fat@l_3rror_, nahát, mintha magamat olvasnám :D


Ha már a túl magas elvárásoknál tartunk:

Én nemrég koptattam le egy barátnőm, mert olyan szinten rám telepedett, hogy konkrétan le. szott, amiért ott mertem hagyni őfelségét a chaten minden nap a megszokott edzésidőmben. Az egyhetes szabiját ő úgy képzelte, hogy majd egész nap chatelünk, mert személyesen találkozni az már megerőltető lett volna. Nekem akadt jobb dolgom is. Az akkori hisztije után megoldódott a probléma, többet nem kell azon idegeskednie, hogy miért nem vagyok fent...


Sajnos az én anyám rájött, hogy ha többször csörget egymás után akkor felkapom a telefont, mert mindig megijeszt, hogy valami baj van :)

2018. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!