Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szeretnek engem az...

Miért nem szeretnek engem az emberek?

Figyelt kérdés

Alap iskolában mindig le voltam nyommal, ha a tanítok rám “ültek” ha a gyerekek rosszat csináltak nekem - sikanáltak. Úgy csúfoltak, hogy GAZSI. Nem vagyok roma családból, igazi tisztességes családbol származom ahol van rend, tisztaság. Fehér színű a bőröm. A GAZSI szó jelentése hogy cigány. Apum szülőfalujában vannak ilyen vezetéknevek de azok igazi romák. A GAZSI becenevet meg alapiskolaban egy fiú találta ki, mert G betűre kezdődik a vezetéknevem. És akkor ő tőle kezdődött a csúnya becenév amit nem szerettem. Egész faluban úgy ismernek engem hogy GAZSI és nem hogy Krisztián. Össze voltam húzódva alapiskolaban, de azóta eltelt 4 év. Meg mindig úgy hívnak hogy GAZSI meg mindig nem unták meg. Nem járok sehova, igazán nem vagyok olyan hogy elmegyek a kocsmába és részegen jövök haza, jóformán nincsenek barátaim. Vannak olyan “barátok” akik csak akkor ismernek amikor valami szükségük van hogy valamiben segítsek nekik. Például középsulira járok és jött ugyanerre a sulira és ugyanerre a szakmára a volt osztálytársam akivel voltam az alapsuliban is. Nem enged mellé ülni, szurkál a tollal, természetesen én nem hagyom magam. Meg hogy menjek el, ne üljek mellé, tollat kérek tőle és nem ad. De mégis viszem őt haza kocsival az iskolából. Egyik gyerek szintén onnan van ahonna én, és most 1. és arra a sulira jár ahova én. Elég erős a gyerek, kövér. Sajnálom őt, hogy mindig megy haza vonaton ha én útközben haza tudom őt vinní. Hát én hazavittem őt is, de csak 1x. Megyek valamelyik nap üzletbe és az állomáson integetnek, kiabálnak. Nem néztem oda mert az útra figyeltem de 100% hogy az a fiú volt az, az a kövér. Szüleim arra tanítanak hogy jót csinálni mindenkinek. De ha mindenkinek fogok jót csinálni kihasználnak az emberek a végtelenségig, mert rászoknak hogy megbocsátó és jószívű vagyok de valójában olyan vagyok. Nem tudom azt megcsinalni hogy nem viszem őt haza a suliból akivel járok egy osztályba, mert ők is engem párszor elvittek iskolába autón.


19 éves vagyok. Mit csinaljak hogy szerezzek magamnak sok jó ismerőst? Voltak nektek ilyen hasonló problémák? És ha igen hogyan kell ezt kezelni? Próbálkozok már úgy hogy barátnőt keresni, de meg kinek kelletnek. Az a baj ha iszok alkoholt, az a baj ha nem iszok. Ha sokat beszélek akkor idegesítő és beképzelt vagyok ha csendbe vagyok akkor pedig ártatlan Bárány. NEM KERESEM MÁSIKBAN A HIBÁT HANEM ELŐSZÖR MAGAMBAN AZTÁN A MÁSIKBAN.


2018. jan. 23. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felét nem értettem, nagyon furán használsz nem létező szavakat. Na de hogy hasznos tippet is adjak: nagyon gyorsan állj le a mártírkodással. Találd meg a tökeidet, és viselkedj férfiasan. Ez a jóságos, ámde megbántott szent szerep senkinek nem vált még be.
2018. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most azt akarod mondani hogy csak a másik hibáját nézem? Mit nem értesz? Leírtam értelmesen.
2018. jan. 23. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, borzalmasan írsz, rengeteg benne az értelemtlenség, nem létező szó.

Állj ki magadért, ne engedd, hogy kihasználjanak.

Ha valaki láthatóan nem kedvel téged, akkor ne akarj mellé ülni, ne vidd haza kocsival, stb.

2018. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Meg akartalak vigasztalni, de olyan hosszan írsz, hogy ennyit én tuti nem olvasok el.


Inkább beállok én is a sorba és nem szeretlek :P

2018. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!