Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan Ne érdekeljen az, hogy...

Hogyan Ne érdekeljen az, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Voltak, de mostanában elveszítettem őket, és senkim sincs már. Próbáltam barátkozni, de a fiúkkal nem jövök ki, így csak a lányok maradtak, de senki sem nyitott rám, ignorálnak... Ha nem hagyom annyiban, akkor meg már "zaklatom őket"... Ezért úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok többé az emberekkel. De így hogyan lehet élni? Annyira unalmas és annyira rossz, hogy nincs kihez szóljak és némán élem az életem... Megőrülök benn a fejemben...

2018. jan. 23. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz így élni ha nincs kihez szólni! Levelezgess, ismerkedj, még lehet itt is lesz valakivel!:)
2018. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már egészen megszoktam, hogy nincs kihez szólnom, például a suliban. Egyszerűen nem jár olyan ember az osztályunkba, akivel önfeledten, minden gátlást levetkőzve tudnék beszélgetni. Valahogy annyira másnak érzem őket magamhoz képest. Nekem eddig csak itt, interneten sikerült "kapcsolatokat" kialakítanom. De egyelőre még ezekkel is jól megvagyok.
2018. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, próbálkozz új ismerősöket szerezni, ugyanakkor tanulj belőle, hogy az előzőekben mi lehetett a rossz. Másrészt pedig kiválthatod a barátokat tanulással, tanfolyammal, tehát olyan tevékenységgel, ami leköt (párhuzamban ilyen helyeken is lehet kötni ismerősi köteléket).
2018. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ott a net, a jutub, stb..


nem véletlen, hogy egy ismert személy az kérte kétezer évvel ezelőtt Teremtőjétől, hogy Uram! a barátaimtól óvj meg, az ellenségeimmel elbánok magam is.

..aztán egy barát árulta el..


nem tudni az anyagi háttered, a tanulmányi eredményed, korod, kövér vagy-e?...mert ezek bizony számítanak..vaktában nem lehet tanácsot adni..illetve sehogy sem.


Tizenévesen jöttem rá, hogy az egyetlen barátnak hitt meglop, és hazudik..azóta nem bízom senkiben, de nem is estem pofára.


Amúgy az egyedüllét a legjobb társaság.

2018. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyerekként rengeteget olvastam, legóztam, játszottam. Középsuliban sokat játszottam gépen. Felnőttként pedig elmegyek bárhova egyedül. Beülök kajálni, túrázok, bringázok.


Elmúlt 1-2 évemben csomó helyen voltam. Nem lettem világutazó, de a közeli hegységeinkben túráztam, 100+ km-s biciklitúrára mentem. Elmentem múzeumokba amik érdekeltek. Vonatokat fotóztam.

2018. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na meg mondjuk van egy csomó kényszer cselekvésem, például itt válaszolgatok, ezzel úgy érzem kifejtem a gondolataim :D


Vagy egy időben kamu profilokkal beszélgettem társkeresőn. Sokszor megkaptam, hogy mi értelme, úgy sem lesz semmi ebből. De legalább átmenetileg volt kivel beszélni. Amikor "magamat adtam" akkor havonta 1 lány vette a fáradtságot, hogy egyáltalán visszaírjon, az is lelépett amint más írt neki.

2018. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél magadhoz jó, ez azt jelenti, hogy jól bánsz magaddal, mint egy jó baráttal. Légy óvatos, minden áron ne akarj barátokat, mert ha elfogy a jóindulatod (pénz) hátatfordítanak, így elsősorban önmagához állj elsőkörben jó barátként, és majd megtalálnak, akik jók önmagukhoz. Például Szabó Péter egy jó barát.
2018. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős számomra is ez a helyzet jelenleg, de nem tudom, hogy hol lehetne normális barátokra, vagy legalább beszélgetőpartnerekre rátalálni. :/ 19/L
2018. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan harminc éve nincs kihez szólnom. Mondhatnám, hogy meg lehet szokni, mégis egyre nagyobb az űr az életemben a hiányuk révén.
2018. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!