Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék neki segíteni?

Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztook!😘

A barátom papája elájult és nem kap vért a szíve😭😭. Nem akarom ezt mondani de valószínüleg meg fog halni😭😭😭. Nagyon szomorú már így is. Mivel vidíthatnám fel? Vagy hogyan segíthetek neki hogy ne fájjon annyira? Egyenlőre imádkozok higy életben maradjon. Köszönöm a válaszokat😘



2018. jan. 24. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Hetek mulva tudták volna megműteni
2018. jan. 24. 17:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg bekövetkezne (amit én sem szeretnék) akkor mond el neki, hogy a szívében és az emlékezetében mindig ott lesz és vele lesza bajban is.

És te is mellette állsz és próbálsz neki segíteni ahogy csak tudsz és próbálod kihozni ebből...

Viszont, hagyni kell neki időt, hogy feltudja dolgozni.

2018. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen tudom... Köszi a választ!

Most nem tudom mi van mert azt mondta ,hogy csak egy hét múlva tudták volna megműteni,én erre kérdeztem hogy akkor most nem műtik-e meg ,de azt mondta hogy hagyjuk és témát váltott...

2018. jan. 26. 23:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!