Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti hogyan jelzitek a...

Lányok, ti hogyan jelzitek a fiúknak hogy tetszik nektek? Van egy lány barátom és nagyon jóban vagyunk de nem tudom eldönteni hogy csak barátkozni akar-e vagy lehet több dologról is szó.17 L

Figyelt kérdés

2018. jan. 24. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az a tippen, hogy hogyha többet akarna, akkor el tudnád dönteni. 23/F
2018. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én direkt eltitkolom és ugyanúgy viselkedek a sráccal, mint előtte, mert túlságosan félek, hogy én nem tetszem neki :D De ez csak én vagyok, nem véletlen, hogy még nem volt barátom.
2018. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval a lányokat kérded meg,hogy hogyan jeleznek a fiúknak,és te is lány vagy és van egy lány barátod...Nem értem ezt... Csak simán elírtad?
2018. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azt előre is kikötném, hogy FIU vagyok.

Ezekhez a ,,szerelmes jelekhez,, viszont értek. :)

ELSŐŐŐŐ sorban, ha néz, és sokat szemeztek az szerintem a legnagyobb jel. Senki sem néz olyat aki iránt nem érdeklődik..... Ha nagyon jó barátok vagytok ,akkor is van nála esélyed ha MÉG nem is tetszel neki. Ha egy lánynak elmondod az érzelmeidet iránta, néha csak akkor tetszel meg neki.

Szerintem mindig van esély!!!!

A 17l-t elirtad. az 17 F (l) =Lany (F) =fiu

2018. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!