Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a friendzonerol?...

Szusy2 kérdése:

Mit gondoltok a friendzonerol? (fiuk foleg)

Figyelt kérdés
13 éve ismerem a srácot ovis+osztalytarsak vagyunk. Tudom, hogy volt amikor bejottem neki még régen és tudom h jó csajnak tart. Nekem egy féléve már nagyon bejön de nem merem elmondani neki és nem is szándékozom szóval ezeket a tanácsokat hanyagoljátok. Csak arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek mennyire létező dolog a friendzone? Mennyire komoly?

2018. jan. 25. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Először is szerintem fiatal vagy, hogy ezen stresszelj és azt sem értem, hogy jön ide a barátzóna.


A friendzone az egy valóban létező jelenség, nagyon sok embert "nyomorba" taszít. Ilyenkor kell azt tenni, hogy megszüntetjük az illetővel ezt az un. "barátságot" mert igen lehet rá esély, hogy minket választ.. de ki tudja addig hány emberrel jön össze stb.. A lényeg, hogy erre rámennek akár évek is. Ezeket az éveket fordíthatod arra is, hogy ismerkedsz, mert ott fogod megtalálni a párod, nem a barátzónában, mert ott csak egy olyan ember van aki a taknyát törli beléd.

2018. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Egy teljesen létező és ronda dolog. A nők oda csukják azokat a férfiakat, akiktől semmi komolyat nem akarnak, deeee a szimpátiájuk azért az kell.
2018. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Miért lennék túl fiatal? Nem a férjemet keresem csak szeretném megtudni, hogy van e nála esélyem😌

2. Igen tudom és sajnos én is csináltam már ilyet, de hidd el hogy ez jobb mint egy olyan kapcsolatba élni ahol csak egyirányú érzelmek vannak😕

2018. jan. 25. 22:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, nem voltam elég figyelmes, csak a 13 ragadta meg a szemem.
2018. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van, de ahogy írtam.. sokkal nagyobb esély van rá, hogy megtalálod máshol az igazit, akár egy sokkal jobb ember formájában.
2018. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van de alapvetően én jó embernek tartom őt, mint írtam együtt nőttünk fel.
2018. jan. 25. 22:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet törni belőle. Mondd el neki, vagy legalábbis puhatolózz! Lehet szíve mélyén ő is arra vágyik, csak nem mutatja ki, mert azt hiszi nincs esélye.
2018. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" szerintetek mennyire létező dolog a friendzone?"

??

"Mennyire komoly?"

??

Oké, nézzük úgy mintha az értelmetlen kérdéseket le sem írtad volna.


Szóval valaki jó csajnak tart, te neked is bejön, de ezt nem fogod neki elmondani.

A friendzone létező dolog, azt jelenti hogy valaki nem akar többet, csak barát akar lenni, mert nem képes olyan szinten vonzódni a másikhoz hogy szerelem legyen.

De természetesen ahhoz hogy valakivel összejöjjön az ember, friendzone alap, mert a barátzónában ismerik meg egymást és alakul ki a kötődés.

2018. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem de az a lényeg, hogy már nagyon régóta ismerjük egymást és mivan ha nem úgy néz rám mint nőre hanem mint haver, mint ahogy én is nézek a baráti társaságom többi tagjára😥 meg nagy részük is rám.
2018. jan. 26. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor úgy néz. Majd kiderül... Vagyis ki kell deríteni!
2018. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!