Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig én írjak rá? (többi lent)

Mindig én írjak rá? (többi lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül karácsony előtti hét óta beszélek vele (messengeren)Iskolában pedig nem szoktunk beszélgetni egymassal :/ és azt vettem észre ,hogy az utóbbi napokban kb. mindig én írok rá a csajra.Aztán volt ,hogy azt mondtam neki (osztály csoportban) "Mintha érdekelne.."

Aztán nem írtam neki semmit és tegnap előtt rámírt ,hogy most ezt miért kaptam bla bla..és mondtam neki ,hogy mindig én írok rád és már kicsit idegesítő..mondja bocsánat stb..(nagyon ki akart békülni) aztán beszélgettem vele sokáig ,miközben már álmos volt (korán szokott feküdni) és mondta is ,hogy már letapad a szeme..és fenn maradt 23:00-ig.Aztán jött a másnap és máig megint nem ír rám..miközben elérhető..és nem akarok nagyon nyomulos lenni :( Előre is köszönöm a megfejtéseket xd :D

u.i. Van barátja..de nem beszél vele szinte semmit iskolába sem..legalábbis nekem ezt mondta :D



2018. jan. 26. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is olyan fajta ember vagyok, hogy nem írok rá senkire sem csak úgy csevegni, viszont ha ők írnak rám, akkor simán elbeszélgetek velük. Esetleg nem lehet, hogy a barátja féltékenykedik és megtiltotta neki, hogy veled beszéljen, de nem akar megbántani azzal, hogy többet ne beszéljetek, inkább csak hanyagol téged hátha megunod?
2018. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tud róla a barátja :o
2018. jan. 26. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, és szintén nem írok rá csak úgy soha senkire (1-2 barátnőn kívül). Kivételt képez, ha konkrét dolgot akarok kérni/kérdezni.
2018. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam a lanynak ,hogy nem fogok ráírni többet,majd keressen:d (jó hangulatban mondtam) és neem keres és nem tudtam megállni ,hogy ne írjak rá és ráírtam..aztan Írta nem úgy volt ,hogy nem írsz? Mondom m1. akk bye. erre írta "bye" ._.
2018. jan. 26. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ez az írogatás-mánia nálatok?
2018. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
21.század :)
2018. jan. 26. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
de miért nem mész oda hozzá suliban? vagy miért nem hivod el randira?
2018. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nincs ideje rád. Azon túl, hogy készülnie kell a suliba, lehet, hogy házimunkát is végez, családi kötelezettségei vannak, pl. betoppan a nagyi, nagynéni, akkor vele beszélgetni, netán jár edzésre, különórára is, akkor bizonyára van igénye arra, hogy beszélgessen a testvérével, szüleivel is, hogy netezzen, videókat nézzen, aztán ott a barátja is, plusz a barátnők akikkel szintén vagy találkozik, vagy írnak egymásnak. Te hogy is férnél bele az idejébe? Miért gondolod, hogy semmi más dolga nincs, mint neked írogatni?
2018. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy arra várnál, hogy mikor ír neked, legközelebb főzz vacsorát meg takarítsd ki a házat/lakást.
2018. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!