Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti elvárjátok egy...

Lányok ti elvárjátok egy nagyon jó haverotoktól, hogy fizesse a piát, a belépőt meg ilyenek? Ha nem én fizetek mindent akkor megharagszik? 18/F

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kihasználna Téged. Én sosem várnám el, hogy más fizessen nekem, nem vagyok önző személy.


Kicsit konkretizáld a kérdést, ki hívott meg kit, milyen sűrűn fordul elő, hogy Neked kell fizetned?

2018. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én nő vagyok és nem szoktam elfogadni ilyesmit, legfeljebb a páromtól, de ott is kölcsönös a dolog.

Sosem várnám el egy havertól, hogy fizessen nekem mindent csak mert nő vagyok. Van férfi aki ezt megérti és elfogadja, és van olyan is aki megsértődik és nem tart normálisnak emiatt.

2018. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Még a páromtól se várnám el, nem hogy a haveromtól...Ha feltétlenül meg akar hívni, akkor megköszönöm, de alapból azt szeretem jobban ha mindenki fizeti a sajátját és attól se zárkózok el, hogy én hívjam meg néha.
2018. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél már papucs. Azért mert lyuk van a lábai között nem kell neked venned bármit. Srác barátaidnak is te szoktál fizetni? És ők is megharagszanak ha nemet mondasz? Ugye hogy nem. Ő is csak egy barát nem? Vegye meg neki az anyja, apja vagy a csávója.

Simán csak kihasznál. Embereld meg magad, és kezdjél valamit hogy ne érdekeljen ha valaki azért megharagszik mert nem csicskáztathat és nyúlhat le pénzzel. Ne legyél szerencsétlen.

2018. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú ilyeneket ajánlana fel, azt úgy venném, hogy randizni akar velem, legalábbis tetszem neki, és így pórálja kipuhatolni, hogy én is lehetséges partnerként tekintek-e rá? Mert ha hagyom magam meghívni, kényeztetni, akkor ennek ezáltal olyan randi fílingje lesz, tehát az ilyen dolgok elfogadásával jelzi egy lány, hogy szabad a pálya, lehet randizni, megfogni a kezét, később a következő alkalmak valamelyikén megcsókolni. Persze nem kell minden egyes alkalomkor fizetni neki, vagy egyáltalán fizetős helyre menni, de ha elfogadja a fizetséget, akkor a lánynak is kell adnia valamit fizetségképpen, tehát azt, hogy a barátnőjévé válik a fiúnak.
2018. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*próbálja


Ha pedig nem tudom elképzelni a fiút páromként, akkor nem is fogadok el tőle ilyen meghívásokat.

2018. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kihasznál téged. Méghozzá nagyon
2018. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem várnám el,még ha italra meghív az elfogadható,de meghívnám én is,amúgy meg mindenki fizeti a sajátját.Szoktam időnként én is meghívni másokat,engem is szoktak,de nem rendszeresen.A belépőt meg nem szeretném,hogy fizesse senki se.
2018. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem várnám el.

még randin is kínos tud lenni.

egyszer randiztam valakivel, és már randi közben tudtam, hogy semmit sem fogok tőle akarni, de ő fizetett mindent, ebédet, kávét egy másik helyen, pedig azt tényleg én akartam legalább, csak kicselezett, mikor elmentem a wc-re. azóta is rossz rágondolni, mert totál úgy érzem, hogy tartozom neki.

2018. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én valamiért úgy éreztem eddig hogy ha nem a fiú fizet mindent akkor az baj, de akkor nem hálistennek.
2018. jan. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!