Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg "hülye" vagyok, hogy...

Tényleg "hülye" vagyok, hogy ezek után is a barátnőmnek tekintem és nem pedig háborgok?

Figyelt kérdés

Történt az, hogy leépítés volt nálunk a cégnél, és többek között engem is elküldtek. Elsősorban azokat küldték el, akiknek nem járt végkielégítés, és én mivel csak egy éve voltam ott, így egyértelmű volt, hogy megyek. Ellenben a barátnőm, akinek szintén nem járt végkielégítés, maradhatott, mert a főnök egyik haverjának a barátnője. A munkájával se voltak megelégedve, és nagyon lassan dolgozott. Ezért voltak sokan fölháborodva, hogy hol itt az igazság? Viszont én nem mérgelődtem, elfogadtam, hogy mennem kell, túlléptem rajta. A barátnőmre se haragszom, hisz tudom, hogy nem ő akarta így, és én továbbra is a barátomnak tekintem. A többiek szerint meg hülye vagyok, mert miatta vesztettem el az állásom, csak mer t ő széttette a lábát valakinek, ugyanis ha a szakmai részét nézzük, esélyesebb lettem volna, hogy maradok, mert az én munkámmal jobban meg voltak elégedve. De ez se igaz, mert nem azért jöttek össze, tényleg szeretik egymást. A barátnőm nem olyan, aki érdekből összefekszik mással. Meg hiába hőbölögnék, semmit nem tudnék tenni, inkább előre nézek és azon vagyok, hogy találjak valami mást.

Szerintetek tényleg én vagyok a hülye és túl nyugodt, vagy én gondolom jól? Köszönöm a válaszokat!

24N



2018. jan. 27. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érett gondolkodásra vall,hogy így átlátod a dolgot és nem keresel bűnbakot.Ha onnan menned kellett az azt jelenti az élet valami jobbat tartogat számodra és lehet azt a jobbat nem látnád meg ha arégi helyen maradsz.Fiatal vagy,tehetséges lehet ennek a munkának befejezése egy teljesen új kezdetet nyit számodra az életed minden területén.Sok szerencsét a továbbiakban!
2018. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Te látod jól a dolgokat.
2018. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, biztos sokra viszed, mert semmiségeken hamar túllendülsz.
2018. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, bár ez alapján lehet, hogy nem leszel képes harcolni soha azért, ami neked jár. Mert hát sajnos a mai világban igenis harcolni kell, különben szarnak a fejedre.
2018. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!