Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vannak a szüleim kiakadv...

Miért vannak a szüleim kiakadva hogy egy nyíltan meleg fiúval vagyok együtt? 19L

Figyelt kérdés

Nem szerelem szó nincs ilyenről csak nagyon jó barátok vagyunk. Igazi álompasi egyébként, az lenne, ha ugye nem a fiúkat szeretné.

A szüleim mindig azt magyarázták vigyázzak egy fiú mit akar tőlem mert mind „azt“ akarja. Ami baromság de ők ezt hiszik.


De még ha igaz is lenne, hát ez a fiú biztos nem akarja „azt“ legábbis tőlem nem, én lány vagyok nem kellek neki.


Ez se jó? Mondjuk nem azért járok vele hogy a szüleimnek jó leygen, csak érdekes. Ettől a fútól aztán nem kell félteni a lányukat. Ez se jó?


2018. jan. 27. 18:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

De hogy vagytok együtt ha a srác meleg? :D

ezt nem nagyon értem


lehet ezért vannak kiakadva mert ők sem értik , hogy miről beszélsz

2018. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Első, írta, hogy barátok.

Én semmi problémát nem látok benne, mondjuk én abban sem, ha heteró fiúval barátkozol, kérdező... Én is tettem olyat, egyik oldalról sem volt semmi, s ha lett volna, akkor mi van?

2018. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"De hogy vagytok együtt ha a srác meleg? :"



Hát megyünk az utcán még egymást kezét is fogjuk néha, együtt mozi edzés séta akármi. És utána ha hiszed ha nem semmi se történik. Aludtam már nála is, láttam már pucéran mikor kijött a zuhanyzóból és semmi se történt.

2018. jan. 27. 19:14
 4/32 anonim ***** válasza:
68%

#2 igen azt láttam

de akkor miért azt írja hogy jár vele meg hogy együtt vannak? :D

2018. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
szóval olyan mint egy barátnő , magyarul nem “jártok”
2018. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hát mert járunk és együtt vagyunk. Mit nem lehet ezen érteni? Csak szex nincs más minden van ami a "járást" jellemzi.
2018. jan. 27. 19:16
 7/32 anonim ***** válasza:
szerelmesek vagytok egymásba ?
2018. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Te hulye vagy :D egyszer azt mondod, hogy jartok, aztan meg hogy baratok vagytok. Ezek szerinted minden baratoddal jarsz? :D kesz haremed van.
2018. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nincs más barátom barátnőm 1 se.
2018. jan. 27. 19:24
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek ezt így adtad elő , ahogy most itt nekünk is?
2018. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!