Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mennyire durva ha egy...

Az mennyire durva ha egy négyfős társaságból is kitudnak szorítani?

Figyelt kérdés

Általában az ember hármas barátságban szokott lenni a harmadik kerék, sajna volt is részem benne.

Most meg már kezdtem azt hinni hogy négyfős társaságban ilyen nem lesz de mégis mindig engem hagynak ki mindenből :(

Egyébként lassan reménytelennek érzem hogy barátaim legyenek.

16/L


2018. jan. 30. 12:26
 1/4 alganyalogató válasza:
100%
Szia, nem kell ilyen drámaian felfogni. :) Valószínűleg nagyon erőlteted ezt a “végre legyenek barátaim” témát, és ezt lehet érezni is. Az igazi barátság a megfelelő személlyel fog kialakulni,ha eddig nem sikerült az azért van, mert még nem találkoztál azzal a személlyel. :) Amúgy meg a lányok gonoszak tudnak lenni a saját nemükhöz. Főleg ebben az életkorban. Ne szomorkodj emiatt, légy nyugodt, spontán meg laza. Most abban a korban vagy, hogy azt érzed minden és mindenki ellened van, de ez nem igaz. :) Később majd nevetve gondolsz vissza ezekre a dolgokra. ;) 28/L
2018. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen.A hármas barátságok nők között tényleg nem működbnek anélkül,hogy az egyiket ne mellőznék.Meg nagyobb tárasságban is valakik nagyon összeszoktak akkr nem biztos,hogy mindenki teljes nyitottsággal tudja fogadni az új tagot.De itt fenáll alehetősége ha valakikkel mégis szorosabb és jobb kapcsolat tud kialkulni.Nekem is volt két úgymond barátnőm akikkel hármasban találkoztunk,ők már régebb óta is barátnők voltak.Én voltam az aki nem vett részt az a személyes összejöveteleiken-báris az egyikén nem.Rólam jeles alkalmakkor sokszor meg sem emlékeztek.Az egyiküknek lelkiszemetsnek voltam jó.Nagyon kétszínűnek is tartom,amit az álszent ábrázavával próbál meg palástolni.Vele mostanában csak akkor találkozok ha épp összefutunk.A másikukkal jobb a kapcsolatom.Ő tud figyelni másokra is.De bennem van,hogy kinek a jó barátnője és azért elővigyázatos vagyok vele szmeben is,mert mindkettőjüknek voltak furcsa húzásaik velem szemben,főleg az előző lánynak.Azt se tartom kizártnak,hogy maguk között ezt meg is beszélik,hogy a másikukkal miért nem tartom a kapcsolatot.

Szerintem az iylen embereknek általában időtöltésre vagy jó,ha ott vagy úgy is jó nekik, ha nem vagy ott akkor is.De ha hosszabb ideig eltávolodsz akkor általában regisztrálják a hiányodat csak kár,hogy ez nem szívből hanem érdekből jön az ilyen emberekből.

2018. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk tökéletesen működött a hármas barátság is, aztán csak nőtt a baráti társaság és így is tökéletesen működik.

Egyébként egyetértek az elsővel, lazíts, nem kell ezt ennyire vérkomolyan venni vagy magadra venni, ha nem mindennek vagy a része. Nyiss mások felé is, ne tekint úgy a barátságra, mint valami tulajdonviszonyra.

2018. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

haha mennyi ilyen sztorim van


Mar 7 evesen, volt egy lany aki masik 2 vel volt joban. Mi 3an egy masik banda. Az egyik baratno csaladja elkoltozott, igy csak kwtten maradtunk es mefprobaltunk baratkozni a masik 3as csapattal, ahonnan szinten kikerult egyik tag..aztan a masik 2 lany es mi ketten megprobaltunk 4en cimboralni, ami eselytelen volt. Tekintve hogy a masik ketto elkezdett fiuzni, mondog a fiukon logtak, es szinte mar versenyeztek hogy ki a szebb es kinek van tobb hodoloja. Mi ketten meg csak neztunk es elvoltunk a kis vilagunkban, csendesen ahogy kell. Aztan a 2 csaj rajott hogy jobb halalos ellensegnek lenni, es mindkettonket meg akartak nyerni a sajat oldalukra. Noranak egy lelki szemetes kellett, akinek elsirta bujat bajat, kitargyaltak a pasijait, de amugy mas nem erdekelte, hogy a masik hogy van, hogy eppen mi mozgatja vagy ilyesmi, es ezt Reka nem vette eszre, ezert a mi baratsagunk itt megszakadt, marmint elbeszelgettunk meg minden, de sokszor nekem panaszkodott Norarol. Aztan Fanni meg velem haverkodott, eleg rossz lany volt, de valojaban csak figyelemre vagyott, en meg egy roppantul cseles lany voltam, igazabol egyikukkel sem ereztem jol magam, de megis mindenkirol tudtam mindent. 9eves korunktol 15 evesig tartott 4unk "baratsaga". Ezalatt az ido alatt tanultam meg a legtobbet az emberekrol. Sokszor kialakultak ezek 3as bari csoportok, de mindig en maradtam ki a jobol persze. es roppantul szomoru voltam, hohy miert engem hagynak ki, miert nem hivtak el, miert viselkednek igy velem, miert nincs egy igazi baratom se?


Aztan ugye jo messzire elkerultunk mindannyian, es ott meg tobb idiota volt, itt talalkoztam eloszor egy igazi baratnak mondhato emberrel.. Es aztan kesobb is


Szoval ne szomorkodj, mert kesobb a providemt meg az otp miatt fogsz szomorkodni, ilyen alnok baratnok miatt ne fajjon a szived. Inkabb filmezz, olvass, halgass zenet, menj sportolni! Nelkuluk. Es bekaphat.jak

2018. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!