Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ebben a helyzetben, mit...

Ti ebben a helyzetben, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Én egy igen beszédes,mindenkivel barátkozó a lány vagyok. Ha szimpi valaki akár rám ír, akár egyszercsak megszólít pl. a buszon, nem esik nehezemre beszélgetni vele. Van egy összeszokott baráti társasàg külső emberként jöttem. Nem arról van szó, hogy nem szólalok meg, de többnyire régi emlékekről beszélnek egymásközt ês hozzám nem nagyon szólnak, nem kérdeznek semmit, én meg magamtól nem tudok bekapcsolôdni, csak néha.
2018. jan. 30. 14:41
 1/1 anonim válasza:

Nyugodtan kapcsolódj be, mondd nekik, hogy az emlékeket fejtsék ki bővebben, mert érdekesnek tartod.

Vagy csak várj. Úgyis lesz egy idő, mikor már együtt lesz emléked velük, és majd te is tudsz arról beszélni

2018. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!