Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt hogy már a "legjobb"...

Volt hogy már a "legjobb" barátotok szúrt hátba titeket?

Figyelt kérdés
ha igen,akkor hogy történt? megtudtatok neki bocsátani?

2018. jan. 31. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a történeted kérdező?
2018. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csupáncsak annyi volt,hogy éveken keresztül beszélt ki folyamatosan a hátam mögött az állítólagos legjobb barátnőm,később szó szerint halottam vissza a dolgokat másoktól. Később már eljött az az idő is,mikor már semmiben sem egyezett a véleményünk,de én nem vitatkoztam vele,mert féltem,hogy elveszítem. Fokozatosan romlott a "barátságunk",tehát nem az egyik napról a másikra ment végbe a dolog,míg a végén már szóba se álltam vele,hisz már nem volt továbbá szükségem rá. Annak ellenére,hogy miket művelt velem,nem vitában váltunk el,később ő még keresett volna,illetve hallottam,hogy pletykákat is terjesztett rólam,de akkor már magasról telisz*rtam a fejét. Azóta megtanultam,hogy olyan,hogy legjobb barátság,olyan nem létezik!
2018. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szinte csak ők. Általában jött egy másik barátnő akivel összebeszéltek ellenem és elkezdtek kibeszélni a hátam mögött. Megbocsátottam nekik, de nem tartom egyikkel sem a kapcsolatot, nincs szükségem ilyen emberekre :)

Nálad mi történt?

2018. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Volt ám.Először elkezdett kerülni,utána jöttek viták és egy nagy veszekedés amikor mindennek lehordott.Jó idővel később igen,de nem vagyunk barátok.Beszélünk ha összefutunk vagy egy társaságban vagyunk.Néha lájkolja a képeimet,jr unk köszöntőket egymásnak.Kb.ennyi.
2018. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még gimnáziumban, egy félreértés miatt kicsinált szinte, hülyeségeket terjesztett rólam, de úgy, hogy az egyetemre is elkísért...borzalmasan bosszúálló volt, meg csak azért kellettem neki, hogy az önbizalmát növeljem. Amúgy nemcsak velem volt ilyen, mindenkit kiröhögött a háta mögött, mégis népszerű a mai napig, mert jámbornak tűnő feje van.

Viszont ennek köszönhetően, hogy tőle eltávolodtam, másik osztálytársnőmmel jóban lettem, ő azóta is hűséges barátnőm. Ennek már vagy 15 éve.

2018. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehezen lesz legjobb barátom. Könnyen alakítok ki jó kapcsolatot az emberekkel, és elég ritka, hogy valaki valami rosszat mondjon rólam. Szóval próbálok jó ember lenni, vagy mi.

Azonban ha legjobb barátról... úgymond lelkitársról volt szó, az még a barátnőmnek se jött össze. A lelki társaim lényegében internetes beszélgetések.


És hogyan is tudna hátba szúrni valaki, akit "csak" a netről ismersz, és nincs semmi közös a környezetetekben?

2018. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm, igen.


A hátam mögött kavart az exemmel, kibeszéltek, szexuális tippeket osztogattak egymásnak, meg folyamatosan röhögtek rajtam.

A nagyon okos egyszer elszólta magát, akkor jöttem rá, miért is védi annyira őt az exem, mikor szóba hozom, és miért meg kivel csetelget éjjel titokban, mikor azt hiszi, alzom.


Még aznap kérdőre vontam a srácot, aki először tagadott, de mikor rámutattam, hogy a "barátnőm" már elmondott ezt-azt, akkor átment teljes támadásba.


Nos, ennek 2,5 éve egyikőjükkel sem beszélek azóta.

A csaj összeházasodott, az exemnek senkije nincs, én meg külföldön élek a barátommal.

2018. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát egyszer amikor összevesztünk akkor azt terjesztette rólam hogy hazudok, DE előttem tagadta az egészet

Megbocsájtottam neki de tudtam hogy semmi nem lesz a régi .

Nekem nincsenek barátaim, azt hittem vannak , de nincsenek. Reggel suliba nem köszönünk egymásnak, majd pár óra utánni Szünetbe. Neten keresnek 4 en, legérdekesebb téma: milyen Óráink lesznek holnap, mi a lecke , kell e tanulni,

2 naponként előforduló téma: rohadjon leg az iskola , hulye matek, elegem van mindenből,blablabla rossz suli , ennyi

Szerintem utoljára 3 hónapja kérdezték meg hogy hogy vagyok . Lehet meg kellene szakítani velük a barátságot mert igy se ugy se beszélünk 3 szónál többet, és azokba lányok közül az összes beszélget és jo a van 2 olyan lánnyal akiket pár hónapja még utaltak, kibeszéltek, sőt mod tud simán elmondják őket minden rossznak

Undorító dög az összes, kihasználnak

Én meg hagytam;( de mostmár nem hagyom , és senki ne hagyja magát! :);)

2018. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem még nem és alighanem nem tudnám megbocsátani neki. A legjobb barát "arra való", hogy kölcsönösen számíthassunk egymásra, megbízhassunk egymásban. Magyarán: nyugodtan hátat fordíthassak neki, anélkül, hogy "hátba szúrna".
2018. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!