Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek működött hosszabb...

Nektek működött hosszabb távon, barátság egy ellenkező nemű emberrel?

Figyelt kérdés
Nekem sok fiú barátom volt, de mindig többet akartak, aztán inkább nem kerestek soha többet. Már hiányzik egy ilyen barátság, mert a férfiak általában lazábbak,viccesebbek...Mi a titka, hogy működjön egy ilyen barátság?
2018. febr. 1. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy legyen köztetek 400 km és sose találkozzatok személyesen. Így működik.


24/F

2018. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

#1 nem működik. 1200km... bukta :D

Szerintem ez személyfüggő és nagyon ritka.

2018. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ritka, mert a többség nem tud elvonatkoztatni attól hogy a fiuknak kukija van a lányoknak meg puncijuk..ezért nem barátot látnak a másikban hanem egy nőt vagy egy férfit, potenciális partnert.
2018. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
80%
Igen, többször is. A nőnemű barátokkal valamiért mindig megszakad a kapcsolat, a fiúkkal meg már több hosszú évek óta tartó barátságom is volt/van.
2018. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem eddig egy működött, az ország másik felén lakik és sose láttam, és évek óta barátok vagyunk, de az nem ugyanaz. Így nem lehet beülni egy kocsmába, elmenni lőni...
2018. febr. 1. 23:27
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Soha, egyszer sem működött nekem.
2018. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ne barátot keress, hanem havert. De vele nem lesz mély bizalmi kapcsolat.
2018. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Meleg fiu barataim vannak, tuti nem fog tobbet erezni soha egyikuk sem
2018. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Volt, aztán egy év után már bepróbálkozott, hogy már inkább biszexnek tartja magát. Még az se lehet, hogy megjátszotta, mert olyanokat láttam és mesélt...Már két barátnőm is el akart csábítani, meg vagyok áldva.
2018. febr. 1. 23:41
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Van több is :) Nem minden fiú/férfi olyan ösztönlény, hogy minden nőt rögtön meg akarjon dönteni, akivel sikerült 2-3 szónál többet váltania.

Akinek nem inge, ne vegye magára.

24/F

2018. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!