Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kezdem megutálni az eddigi...

Kezdem megutálni az eddigi legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egy ideje valahogy máshogy viselkedik. Sokkal rámenősebb a dolgokkal, nem hagyja hogy döntsek magamtól. Van amikor csak úgy hirtelen beállít semmi szó nélkül, hogy most itt fog maradni és tudja hogy nem tudok neki nemet mondani, amikor pedig nem velem van, akkor folyamatosan írogat. Próbáltam nem visszaírni, de addig ír, amíg vissza nem írok. Amikor itt van állandóan hülyeségekről beszél nekem amihez semmi közöm. Tudja hogy nem szeretem, amikor a szerelmi életéről beszél, mert rosszul érzem magam miatta, de mindig felhozza.Néha azon gondolkozom, hogy jobb lenne egy kis időre ha hagyna, de nem szeretném megbántani. Mit tegyek?

2018. febr. 3. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj puhatolózni, h nem történt e valami otthon náluk mert nekem az jön le, h görcsösen akar hozzád ragaszkodni, h ne veszítsen el. A helyedben nem mondanám neki h hagyjon mert ki tudja h miért ilyen
2018. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából rengeteg családi problémája van, ezért is nem akartam neki mondani...csak sajnos olyan ember vagyok, aki nem szereti ha nem hagyják "lélegezni" ezért nem tudom mit csináljak. :(
2018. febr. 3. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valakit “legjobb barátnőnek” keresztelsz el, még nem jelenti azt, hogy ideális barátság.

Kezdetben sok barátság szépnek tűnik, mert annak festik le, aztán bármikor előjöhetnek problémák, kimutatjuk a fogunk fehérjét.

2018. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!